Fenetylaminy 2C-x: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 207 Strona 18 z 21
Rejestracja: 2007
 • 5302 / 72 / 0

Jeśli lubisz miksy to sens jest, pamiętaj że w przypadku miksu działanie to wypadkowa więc apb nie zadziała jak zwykle tylko będzie zmodyfikowane, zresztą dwacek też. Candyflippy są fajne, acz to się lubi się albo się nie lubi się :) Pamiętaj ino, że paczałki będą DUŻE :cool:
Rejestracja: 2012
 • 2815 / 254 / 0

A i etylofenidatu bym nie dorzucał do takiego miksu bo czasami EPH nawet w średnich dawkach potrafi na chwilę siąść na serce.
MXE jeśli już to do takiego imprezowego miksu jedynie w dawkach minimalnych ale według mnie jak jeść MXE to albo dużo albo wcale ^^

Sam etylofenidat czy to w połączeniu z alkoholem jak najbardziej nadaję się na imprezkę jakbyś jednak zrezygnował z powyższego miksu. Oczywiście bez szarżowania z dawkami, a i trzeba pamiętać by co jakieś 1,5 godziny dorzucać ponieważ jeśli po EPH rozpędzimy się z alko to w momencie kiedy zaniknie działanie EPH siądzie nam całkowicie pamięć. Przynajmniej ja tak miałem.

pilleater jak zwykle wie co mówi, od siebie dodam że po ~~125mapb poszerzone źrenice utrzymują się do 20 godzin od przyjęcia.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Dzielnie bronił się przed zaborem metamfetaminy przez funkcjonariusza

Za stosowanie przemocy fizycznej wobec funkcjonariusza oraz naruszenie jego nietykalności grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Rejestracja: 2010
 • 25 / 1 / 0

@pilleater

pączków nie było :(, nie dorzuciłem 5-MAPB, spity akademik wydawał mi się zbyt chamaki na fale empatii. Po 3h od 13mg 2C-D poszedł alko EPH i minimalna ilość MXE. Zabawowe połączenie wyszło, alko zawsze dobrze mi podchodzi po fenylach.
Rejestracja: 2010
 • 25 / 1 / 0

poszedł miks którego nie polecam
17mg 2C-D w nos- nie przebiło się
po 2h dorzuciłem 125 5mapb
po nastu minutach zrobiło się bardzo kolorowo super biba wszystko cieszy empatia euforia...
potrwało to z 20 min i zaczęło się robić słabiej później niefajnie, rzyganko i trochę pierwotniak nastał
Rejestracja: 2014
 • 12 / / 0

Czy to bezpieczny miks: 2CP + 5-MAPB + 5-meo-mipt ?
Rejestracja: 2009
 • 1221 / 30 / 0

Łączenie mipta z dwoma innymi kardiostymulującymi substancjami może być za ciężkie dla Twojej pompki. Oprócz tego taki miks powinien być bardzo psychodeliczny, jeżeli nie masz dużego doświadczenia, to spróbuj na razie znacznie bezpieczniejszego połączenia 5-meo-mipt z paleniem, ewentualnie ogranicz się do dwóch substancji i wybierz mniej srogie niż 2C-P.
Rejestracja: 2014
 • 316 / 4 / 0

Ja łączyłem 2C-P z 5-meo-mipt w małych dawkach (po kilka mg, ile dokładnie nie wiem, bo mi waga nie waży aż tak dokładnie) i bardzo pasują do siebie. Wazokonstrykcja się nie zwiększyła w porównaniu do brania jednego czy drugiego solo i było bardzo przyjemnie.

Ogólnie 2C-P może być łagodny jak baranek jak dawka jest nieduża, to nie aż taki straszny szatan, że od razu musisz wpaść w jeden wielki fraktal. Powiem szczerze - to najlepsza fenetylka jaką znam do brania w małych dawkach (wczesne ++), bodyload luzacki, dobry humor, lekka euforia, wszystkie czynności wykonuje się bardzo przyjemnie (nawet pracę umysłową), kolorki lekko podbite, do tego oczywiście falowanko, oddychanie czy smugi, ale wszystko nienachalne. Chyba jedyną rzeczą, która mi wtedy przeszkadza są zimne stopy, ale to jest do ogarnięcia.

A, no i jeszcze mam taki charakterystyczny kaszel po tradycyjnych psychodelikach, ale to ogólnie, niezależnie od substancji. Też tak macie? Za każdym razem gdzieś na peaku bierze mnie na odkaszlnięcie takie dziwne, nie wiem jak to opisać... ale jak peak jest gruby albo bodyload nieciekawy, to ten kaszel prowadzi nieuchronnie do stanowiska spawacza %-D. Już mam czasem tak, że sobie sam wkręcam mdłości jak się ten kaszel zaczyna, nawet jak ich tak naprawdę nie mam.

Ogólnie wyrzuciłbym z tego miksu 5-MAPB, albo wziął sam 5-meo-mipt z 5-MAPB.
Rejestracja: 2014
 • 12 / / 0

A wie ktoś może jak zbilansować te substancje żebym osiągnął silnego tripa ale żebym jeszcze jako tako żył
Rejestracja: 2009
 • 1221 / 30 / 0

Ziemianinie właściwie każda substancja jest mało ryjąca w odpowiednio niewielkiej dawce. Zgadzam się z tym co napisałeś w kwestii doboru składników, ale to nadal zależy od doświadczenia tripera, nie wierzę żeby osobie średnio obytej nie wystarczyło 35 mg 5-meo-mipta i kilka buchów jarania.
Rejestracja: 2014
 • 316 / 4 / 0

A to prawda jest. Z drugiej strony, rzucenie osoby z niedużą praktyką na grube +++ albo nawet ++++ przy sitterze, który również zna się na ogarnianiu problemów fizycznych organizmu, też może być dobre. Doświadczenie i stopniowanie jest ważne, ale wydaje mi się, że ważniejsze jest nasze nastawienie i to, co mamy w głowie.

W temacie: zjedz po prostu solidną dawkę 2C-P, po co Ci to z czymś mieszać? Na pewno wywal 5-MAPB, bo flipy spłycają silną psychodelę albo męczą organizm. A 5-meo-mipt jak chcesz koniecznie dorzucić, to też zjedz najpierw solidną dawkę solo, a potem przy łaczeniu zostaw z każdego tak między 1/2 a 3/4 tych dużych dawek solo, może nawet mniej.
Posty: 207 Strona 18 z 21
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1502 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ArAbus i 2 gości