3-FEA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 152 / 4 / 0

Mix z iph bezpieczny?
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 84 / 0

[mention]BlackHoodie[/mention] mi się nic nie działo, ale nie szarżowałem z fenidatem, libido mi troche podbiło, to na pewno

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Po raz czwarty nie udało się rozpocząć procesu szóstki przemytników

Z powodu choroby jednego z obrońców nie udało się rozpocząć procesu w sprawie przemytu kokainy z Ekwadoru i Brazylii.
  • 409 / 18 / 0

To nie temat od mixow. Lecz z iph zajebiście działa.
Ja od siebie dodam, że ostatnio to po zjedzeniu samego 3fea chciało mi się spać. Lecz po wypiciu dwóch red bull'i fajnie działało. Tak jak powinno. Gadka się kleiła z płcią przeciwna. Zero otumanienia jak po ketonach. Ciekawe jak jej siostra z 4 na przodzie będzie działała...
  • 644 / 12 / 0

Czy niskie dawki dadzą radę na długi wypad rowerowy w góry?
  • 174 / 13 / 0

@up
Niskie dawki chuja dają wg mnie, będziesz jeździł jakiś podkurwiony, trochę fajnie/trochę nie, nie wiem jak to inaczej nazwać. Do tej substancji tylko z wagą i bardziej na kanapę :P
  • 29 / 6 / 0

3 FEA ogólnie wymiata, w porównaniu do cmceków w róznych kombinacjach bije je na łeb, ale wiadomo co kto woli, nie jeden woli zostać wystrzelony na orbite, a potem się męczyć na pustej stymulacji. Wg mnie nie tylko na kanape, ale również do klubu się nada czy nawet na rodzinną posiadówkę( w mniejszych ilościach). Tylko szkoda że nigdzie już tego tego znaleźć nie można. Zatem pozostanie tylko wspomnieniem [*] . Szkoda.

Re: 3-FEA

• 2149 / 268 / 3

Ostatni raz brałem 3-FEA ponad rok temu, wapo. Dzisiaj włączyłem sobie ten utwór pod wpływem GBLhttps://youtu.be/LHV9lCM84-M, oczywiście nie obeszło się bez złapania lekkiego ciśnienia na 3-FEA... Nawet się trochę poczułem jak wtedy, gdy w kompletnie zwierzęcym stanie leżałem w łóżku wystrzelony w kosmos... W delikatnym stopniu wróciło trochę emocji z tamtych czasów.

Może jeszcze kiedyś wrócę do tej substancji :rolleyes:
Wsypywanie prochu do żarówki, podgrzewanie jej, 3-FEA pięknie rozpuszczające się do kropli, coraz więcej dymu w żarówce i mocny buch fluorowej pary... Ach, kurwa :heart:
  • 114 / 8 / 0

Nie wiem czemu tak niektórzy narzekają :)
Znany V ma w ofercie ładne, żółte kwadraciki, w których siedzi mix 2 i 3 FEA chyba w stosunku 30:70mg.
Ja tam sobie te cukieraski czasami zajadam i nie dotknęły mnie ani krzywe fazy ani jakieś większe uboki. Suchość w japie to jedyny problem :/
Zgadzam się z tymi, którzy piszą że jest to dobra alternatywa dla klefedronu.
O wiele lepsze działanie jak dla mnie.
  • 2672 / 200 / 0

Trudno się nie zgodzić miałem kiedyś 1g tego 150mg to był zajebisty trip kanapowy z muzyką euforia i z 2h peaku dziwne że takie małe zainteresowanie ludzie wolą chlory zrec...
  • 2 / / 0

Podobno już nielegalne w PL
od 17 sierpnia 2018 roku dodany do rejestru

http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/downl ... 181591.pdf

Nawet nie jest dostępne do kupienia u vendoróww PL. U Pana na P., który ma pixy z 2-fea, to trza zamawiać z Holandii ich :wall:
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata