Etylomorfina; Dionina

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 95 / / 0

FajnieJest pisze:
jak z czasem dzialania? dluzej niz sama koda?
jest to analog kodeiny, po prostu zamiast grupy metylowej podstawiona jest etylowa
jej dzialanie wynika glownie z metabolizmu do morfiny przez cyp2d6 (tak jak w przypadku kody), jednak w przeciwienstwie do kody jest od niej silniejsza sama w sobie - niezmetabolizowana kodeina (a takze norkodeina i jej glukuronidy) dziala okolo 200 razy slabiej od morfiny, w przypadku etylomorfiny (dioniny), ta roznica jest znacznie mniejsza
  • 3025 / 163 / 0

dobra, jeszcze cos co powinienem wiedziec? zamierzam 200mg dzisiaj wpalaszowac.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Bonus RPK prawomocnie skazany na pięć i pół roku więzienia. "Walczymy dalej"

Sąd apelacyjny podtrzymał decyzję w sprawie Bonusa RPK. Raper ma spędzić w więzieniu 5,5 roku. Sam wyrok muzyk określa mianem "skandalicznego" i zapowiada walkę o kasację.
  • 496 / 4 / 0

FajnieJest pisze:
ale ostatni raz byl jakies 2msc temu, wiec receptory juz powinny byc wyzerowane.
WTF?! Receptory nie mogą się wyzerować... Raz uruchomione, są w stanie czuwania cały czas...
%-D
  • 3025 / 163 / 0

chodzi mi o niska tolerancje, mogles sie domyslic, przecpany umysle. ;)
  • 3534 / 17 / 0

najgorsze w przypadku tego środka są zejścia. Wystarczy jednodniowy ciąg aby dorobić się skręta! Po wypiciu jednej butli (nie paiętam ile tam jest tego środka) czuję się jak z dupy wyjętey. Mam zimne dreszcze, sraczki, doły psychiczne. Naprawdę nie polecam tego środka nikomu tym bardziej że faza gówniana po tym
  • 284 / 10 / 0

Jakie różnice w działaniu w porównaniu do metylomorfiny? Histamina mocno dokucza?
  • 1454 / 93 / 0

Wg mnie histamina dokucza tak samo, jak przy kodeinie, mnie w ogóle, ale ja nie mam problemów z histaminą. Natomiast dionina, jest znacznie mocniejsza od kodeiny, moc określa się na 1/4 mocy morfiny. Z tego co wiem, w Polsce jest używana tylko do leków recepturowych, środki przeciwbólowe w mieszankach z NLPZ, pakowane w tzw. opłatki.
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2013 przez stary dziad, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 3025 / 163 / 0

totentam pisze:
Jakie różnice w działaniu w porównaniu do metylomorfiny? Histamina mocno dokucza?
W moim przypadku tak, bardzo. Ciezkosc na plucach i swedzenie na calym ciele, ktore nie ustepuje po minieciu dzialania opioidowego.
  • 4 / / 0

Zjadłem całą kupkę tego i nic nie klepło. NIC. Preparat do receptury aptecznej, firma nieznana. Proszek. Pali w gardło.
  • 5 / / 0

Brałem etylomorfine kilka razy w robionych w aptece kroplach z papaveryną,kiepsko działa ewidentnie słabiej od kodeiny.Spróbowałem nawet podskórnie i też nic ciekawego. Lekarka kiedy zobaczyła że chodzi o etylomorfinę nie chciała wypisać recepty,musiałem zmienić na dionina.
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata