Etylomorfina; Dionina

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 95 / / 0

FajnieJest pisze :
jak z czasem dzialania? dluzej niz sama koda?

jest to analog kodeiny, po prostu zamiast grupy metylowej podstawiona jest etylowa
jej dzialanie wynika glownie z metabolizmu do morfiny przez cyp2d6 (tak jak w przypadku kody), jednak w przeciwienstwie do kody jest od niej silniejsza sama w sobie - niezmetabolizowana kodeina (a takze norkodeina i jej glukuronidy) dziala okolo 200 razy slabiej od morfiny, w przypadku etylomorfiny (dioniny), ta roznica jest znacznie mniejsza
  • 2971 / 129 / 0

dobra, jeszcze cos co powinienem wiedziec? zamierzam 200mg dzisiaj wpalaszowac.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

"Posłałem własnego brata do szpitala". Wyrok dla handlarza dopalaczami

Mateusz P. odpowiadał przed sądem za przestępstwo z artykułu 160 paragraf 1 Kodeksu karnego: kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  • 496 / 3 / 0

FajnieJest pisze :
ale ostatni raz byl jakies 2msc temu, wiec receptory juz powinny byc wyzerowane.

WTF?! Receptory nie mogą się wyzerować... Raz uruchomione, są w stanie czuwania cały czas...
%-D
  • 2971 / 129 / 0

chodzi mi o niska tolerancje, mogles sie domyslic, przecpany umysle. ;)
  • 3534 / 13 / 0

najgorsze w przypadku tego środka są zejścia. Wystarczy jednodniowy ciąg aby dorobić się skręta! Po wypiciu jednej butli (nie paiętam ile tam jest tego środka) czuję się jak z dupy wyjętey. Mam zimne dreszcze, sraczki, doły psychiczne. Naprawdę nie polecam tego środka nikomu tym bardziej że faza gówniana po tym
  • 283 / 10 / 0

Jakie różnice w działaniu w porównaniu do metylomorfiny? Histamina mocno dokucza?
  • 1449 / 93 / 0

Wg mnie histamina dokucza tak samo, jak przy kodeinie, mnie w ogóle, ale ja nie mam problemów z histaminą. Natomiast dionina, jest znacznie mocniejsza od kodeiny, moc określa się na 1/4 mocy morfiny. Z tego co wiem, w Polsce jest używana tylko do leków recepturowych, środki przeciwbólowe w mieszankach z NLPZ, pakowane w tzw. opłatki.
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2013 przez stary dziad, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 2971 / 129 / 0

totentam pisze :
Jakie różnice w działaniu w porównaniu do metylomorfiny? Histamina mocno dokucza?

W moim przypadku tak, bardzo. Ciezkosc na plucach i swedzenie na calym ciele, ktore nie ustepuje po minieciu dzialania opioidowego.
  • 4 / / 0

Zjadłem całą kupkę tego i nic nie klepło. NIC. Preparat do receptury aptecznej, firma nieznana. Proszek. Pali w gardło.
  • 5 / / 0

Brałem etylomorfine kilka razy w robionych w aptece kroplach z papaveryną,kiepsko działa ewidentnie słabiej od kodeiny.Spróbowałem nawet podskórnie i też nic ciekawego. Lekarka kiedy zobaczyła że chodzi o etylomorfinę nie chciała wypisać recepty,musiałem zmienić na dionina.
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata