Etylofenidat

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

• 2948 / 369 / 0

raczej nie. 15mg to dawki do nauki. nigdy zrenic mi nie powiekszalo. jestes pewien, ze ten sort to etylofenidat? to rzadki towar jak na koncowke 2017 r. ;-)
  • 2835 / 198 / 0

według mnie to normalne że może wystąpić powiększenie źrenic. Do tego zachodzą różne inne czynniki że mamy takie a nie inne oczy, a EPH na pewno nie zmniejsza źrenic :D jak było legalne trochę tego zjadłem, właśnie dawkowanie do nauki 10-30mg, to oczywiście że i po 10 można by się doszukać w oczu tego czegoś ;)

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Krajowa Administracja Skarbowa przechwyciła dopalacze w przesyłkach pocztowych

Funkcjonariusze KAS z Łodzi przechwycili 10 przesyłek pocztowych, w których były tzw. dopalacze. Wartość rynkowa specyfików to ponad 2,2 tys. zł.
  • 24 / 5 / 0

23 grudnia 2017blackgoku pisze:
raczej nie. 15mg to dawki do nauki. nigdy zrenic mi nie powiekszalo. jestes pewien, ze ten sort to etylofenidat? to rzadki towar jak na koncowke 2017 r. ;-)
W NL jeszcze do ogarnięcia, chociaż nie wiem czy to dobra jakość ,to mój pierwszy eksperyment :-) reakcja na światło jaks jest, ale myślałem że przy takiej dawce nie będzie tego uczucia ciśnienia w oczach. Ciężko w naturalnym otoczeniu to wyczuć.
Może mniejsza dawka pomoże, bo jestem podatny takie specyfiki
  • 13 / / 0

czym można zastąpić etylofenidat?
taki specyfik rc, po którym po iv pojawia się kop z nieogaru.
  • 67 / 1 / 0

Teraz ciężko znaleźć cokolwiek. 4f-MPH był wiosną tylko na chwilę. Dostawcy padają, prawo się zmienia. Odkąd etylo został zakazany wygląda to coraz gorzej. A piracetamy itd na przykład na mnie słabo działają. Jak dla mnie to wygląda że legalnie nic sensownego nie można dostać.
  • 248 / / 0

Jaka jest "data do spożycia" dla tej substancji?

Znalazłem "sztukę" zapakowaną, w taką szarą/srebrną folie czy to tworzywo jest, zapakowane szczelnie, nigdy nie otwierane.
Zostało to nabyte conajmniej 5 lat temu ale bliżej nawet do 6 lat, z miejsca jeśli ktoś kojarzy r-c.
Przechowywane w suchym i ciemnym miejscu.
Nadaje się to jeszcze?
  • 1545 / 133 / 0

Rozpakuj i jak nie jest w płynie, czyli nie rozpuścił się to normalnie.
  • 144 / 11 / 0

03 września 2018kulunkele pisze:
Jaka jest "data do spożycia" dla tej substancji?
Możesz bez obaw wykorzystać zawartość opakowania ;). W celu nieco głębszego poznania zagadnienia, odsyłam do artykułu.
https://hyperreal.info/info/o-wazkim-za ... mprezowych
  • 248 / / 0

03 września 2018artur019 pisze:
Rozpakuj i jak nie jest w płynie, czyli nie rozpuścił się to normalnie.
Słychać że się przesypuje.
  • 1545 / 133 / 0

To nadaje się do spożycia jako substytut środków czyszczących. :)
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata