Etylofenidat

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

• 20 / / 0

Chodziaż jeden sort EPH byl wogole inne niz pozostale , wiem ze EPH ma duzy stosunek eudysmiczny , (na en wiki) , czyli dużą rożnice miedzy aktywnoscia lub powinowactwem poszczegolnych enancjomerow (izomery optyczne).

Fenidaty maja cechce ze sa aktywne w malej dawce , np. w porownaniu do 2-FA , ktos wie dlaczego?
  • 457 / 26 / 0

Niezła pizda z tym etylofenidatem. Jedyny stymulant po którym miałem wyraźne halucynacje.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Uczniowie protestują przeciwko legalizacji marihuany

Zaalarmowani ruchem na rzecz zalegalizowania rekreacyjnego użycia marihuany w stanie Illinois, uczniowie szkół średnich, przedstawiciele organów ścigania i ustawodawcy zebrali się w Springfield, aby wyrazić swój protest w tej kwestii.
  • 22 / / 0

Etylofenidat jest substancją kontrolowaną w PL, więc zastanawiam się, co to może znaczyć, że jest w tym sklepie.

Nie podajemy źródeł poza działem SPrzedawcy+ - dejvis

Ktoś próbował stamtąd kupować?
  • 448 / 11 / 0

To może znaczyć, że mają miks obecnie legalnych fenidatów, ew. 4f-EPH i sprzedają pod nazwą etylo. Poza Polską zdarza się jeszcze kupić resztki etylofenidatu, które zostały vendorom, ale ogólnie trudno go dorwać.
  • 2832 / 198 / 0

Uriel1 pisze:
ale ogólnie trudno go dorwać.
a wielka szkoda, co prawda próbowałem tylko epha, ipha i 4-fmph to jednak epha przerobiłem najwięcej i mi odpowiadał najbardziej. To jest na prawdę zajebista substancja do jakiejkolwiek pracy, do mixu z alko też się nadawała a i były osoby którym się podobała w dawkach większych i iv (nie próbować w domu :) )
Jedyna substancja której tak na prawdę mi brakuję po tych wszystkich delegalizacjach.
Niech sama liczba stron tego wątku powie za siebie :)
  • 424 / 38 / 0

Jest to lepsze od wladka z ulicy ?

Szykuje sobie dziwne zamowienie okolo 10 substancji i zostalo mi jeszcze 3 miejsca do obsadzenia xd warto ? Po ilosci stron widac ze warto ale czy az tak ze bd to lepsze od prada ?

Najbardziej chodzi mi o czesc rekreacyjna tego wynalazku
  • 448 / 11 / 0

Porównywanie EPH do władka ogólnie jest o tyle trudne, że fenidat jest NDRI, gdzie amfetamina ma dość szeroki wachlarz działania i jest dodatkowo release agent. Porównując natomiast do ulicznego władka, to oczywiście wypada znacznie lepiej (no ale właśnie, lepiej, zależy co dla kogo znaczy...). Jeśli szukasz stricte rekreacyjnego profilu, to z amfetamin byłoby dla Ciebie 4fma, przy czym sam etylofenidat też polecam. Z tą dostępnością odnosząc się do mojej wcześniejszej wypowiedzi, teraz jest przynajmniej 2 sprawdzonych zagranicznych vendorów, którzy tym dysponują, także nie jest źle. Cena jest również europejska, ale dawkowanie EPH pozwala to przyjąć bez problemu.
  • 2832 / 198 / 0

Widzę że temat umarł, nikt się już ephem nie zajada? Ja bym chętnie sobie zjadł choćby z 10 mg dla samego przypomnienia. Chyba jedyna substancja która gdy była umiejętnie wykorzystywana miała same plusy.
  • 288 / 10 / 0

nielegal to wiele osób odpuściło. Mi niestety nie było dane spróbować tego zacnego fenidatu. Ale czy ktoś ogarniający temat chemii pokusiłby się zabawić w "małego chemika" i uzyskać EPH z IPH'a wg tej instrukcji i powiedzieć czy to wyjdzie?

- 100 ml etanol bezwodny
- 20 g bezwodnego siarczanu sodu
- Wszytko razem do butelki
- Wstrząsać mieszaninę
- Otrzymujemy ok 150ml alkoholu z siarczanem sodu
- Siarczanu sodu jest jak by mulisty wylewamy go potrzebujemy tylko alkohol .

10g izopropylofenidat rozpuszczamy w otrzymanym alkoholu i odstawiamy w szczelnie zamkniętej butelce.

Wraz z upływem czasu (co najmniej jeden tydzień) dostosowuje się do prawa działania mas

Opiera się ona na Prawo działania mas:
ROCO-R + H 2 O ↔ RCOOH + R'OH

Otrzymujemy etylofenidat z niewielką ilością izopropanolu

Był temat w kuźni... ale jakoś przeszedł bez większego echa i odzewu a sądząc po ilości stron w temacie EPH'a wygląda na to że była to BDB substancja. Zapraszam wszystkich fenidatowych smakoszy do dyskusji.
  • 2948 / 368 / 0

Łooo, toć to wybitnie proste składniki. Może jakiś chemik dokładnie proporcje wyliczy. etylofenidat był o niebo lepszy od fenidatów obecnych. Przede wszystkim nie toksyczny.

jak ostatecznie oczyścić etylofenidat? co może pójść nie tak?
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 48 uczestników Wejdź na czata