Etnobotaniczna Akcja Wsparcia

Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.

Moderator: Prawo

Posty: 35 Strona 4 z 4

Czy jesteś za Etnobotaniczną Akcją Wsparcia (tytuł roboczy)

100%
Tak
29
Brak głosów
Nie obchodzi mnie to

Liczba głosów: 29

Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 459 / / 0

Witam po półrocznej przerwie. :-D
Informuję, że inicjatywa została wskrzeszona.
Mamy już fanpage, zbieramy lajki, mamy logo i gościa, który będzie naszą sprawę reprezentował w szefostwie WK (jest ich grafikiem). Także akcja się dzieję. To jest też dobry moment na nadsyłanie wszelkich znalezionych informacji, artykułów, newsów i badań naukowych dot. sprawy - budujemy bazę informacji, mamy osobę, która udostępni nam hosting na te pliki. Dodatkowo w późniejszym terminie postaramy się o własny hosting, a może nawet i stronkę.

I tu pytanie, czy uważacie, że warto już pukać do drzwi hyperreal'a?
Myślę, żeby na początek chociaż skrobnąć arta, który jeśli (mam nadzieję) wstawią na główną da nam szerszy rozgłos. Taki art typu "Polityka antynarkotykowa może blokować badania nad nowymi lekami". Co o tym myślicie?

Druga sprawa to myślałem, czy by nie napisać, na początku z prośbą o dane naukowe, a później może nawet z prośbą o patronat, do profesora Jerzego Vetulaniego, który ogólnie jest zwolennikiem depenalizacji, a po za tym oczywiście ważną osobom w kręgach akademickich, gdzie w zamierzeniu właśnie mają te rośliny trafić.

PS.zapomniałem linka https://www.facebook.com/EtnobotanicznaAkcjaWsparcia
Rejestracja: 2014
  • 2 / / 0

Witam,
Zostałem do akcji "zwerbowany" przez Paoliusza jako techniczna strona akcji. Wkrótce zajmę się własną stroną internetową, ogarniam hostinng plików i takie tam.
Planujemy także ponowienie pomysłu z filmikiem o inicjatywie. Wewalony do sieci we własciwym momenci (wybory w przyszłym roku) może narobić niezły ferment. :-) :-)

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

Nauczycielka była zatwardziałą przeciwniczką narkotyków. Zmarła po zażyciu kokainy

Ta historia cieszy się dużą popularnością w brytyjskich mediach. Kilka portali poinformowało o nauczycielce, która dała się poznać jako przeciwniczka narkotyków. Chociaż kobieta wpajała pewne wartości swoim podopiecznym, to sama padła ofiarą używek.
Rejestracja: 2007
  • 3982 / 278 / 935

Paoliusz pisze:
I tu pytanie, czy uważacie, że warto już pukać do drzwi hyperreal'a?
Myślę, żeby na początek chociaż skrobnąć arta, który jeśli (mam nadzieję) wstawią na główną da nam szerszy rozgłos. Taki art typu "Polityka antynarkotykowa może blokować badania nad nowymi lekami". Co o tym myślicie?
Ja myśle, każdy rzetelny i wnoszący coś artykuł w tym temacie znalazłby się na stronie tak czy siak, niezależnie od akcji, a jeśli będzie rozkrecało się coś, z czym będzie mozna go powiązać - tym lepiej. :-)
Rejestracja: 2014
  • 2 / / 0

Ogólnie pomysł kapitanaizen który wysunął dawno temu jest dobry ale ciężki w realizacji ze względu na poświęcony czas i wydatki jakie trzeba uwzględnić, pomysł zrobienia jakiejś dynamicznej animacji bardziej wchodzi w grę lecz trzeba zrobić to co najmniej perfekcyjnie aby zaciekawić potencjalnych odbiorców.

Idąc dalej do pomysłu chomikuj.pl pomysł odpada. Często się zdarza że badania będą większe niż darmowy jeden mega a wątpię żeby ludzie chcieli "płacić" za transfer , tak więc pliki będę udostępniał na dysku on line z utworzonym linkiem/odnośnikiem publicznym.Wszelkie badania możecie przysyłać do mnie czy też Paoliusza.
Wracając do filmików myślę że dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie ich kilku w końcu do każdego trafia co innego. Jak fanpage się troszkę rozpędzi można by zorganizować konkurs albo jakiś sklep nalepek i tym podobne (dalekie marzenia).

Teraz od strony praktycznej ,osoby chętne które mogłyby mi pomóc od strony technicznej proszę o pomoc w końcu co dwie głowy to nie jedna świeże podejście do tematu zawsze się przyda. Myśle że redaktorów także by się przydało więcej więc zapraszam do zgłoszenia się na pw i miłej współpracy.

Podsumowując potrzeba jest artykułów i ludzi.:grin:
Rejestracja: 2012
  • 119 / 1 / 0

Paoliuszu, upraszam o odezwanie się do mnie na e-mail. Jeżeli wszystko przejmuje BigBadJohny, to powyższą prośbę kieruję do niego. Kilka rzeczy należy obgadać poza dyskusją forumową. Oczywiście cieszy mnie wielce rozruch przedsięwzięcia. Miejmy nadzieję, iż nie utkwi ono ponownie w martwym punkcie.
Posty: 35 Strona 4 z 4
Wróć do „Akcje polityczne”
Na czacie siedzi 1314 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości