Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala
...zakładam, że u mnie pewnie by miało.
a jak długo działa ,tak jak Shulgin pisał bo trochę tak długie działanie było by męczące ,ile ogólnie działa
Specjalnie zadbałem o setting i wrzuciłem na spacerek po górach
Dużo lepiej niz przy 55 mg .
Jako ze ostatnio spadło sporo sniegu wydawało mi sie ze substancja dziala dosc slabo ( wszędzie było biało) ale gdy wszedłem do schroniska uderzyła mnie całkiem mocna fala działania tej substancji . Dawka przypominała mi już duzo bardziej meskalinę choc wizualnie bardzo subtelnie , jednak reszta odczuć byla niemal identyczna . Jakoś po 2 h działania dorzuciłem 100 ug White Fluff'a co dało bardzo ciekawe efekty i o ile miks meskalina + LSD jest mniej do ogarnięcia to tutaj substancje idealnie się skomponowały tak że spokojnie po zejściu ze szlaku mogłem wyjśc do ludzi i ogarnąc nawet nocleg.
Bardzo długi czas działania .
Zasnąłem dopiero po 14h . Bodyload neico większy niż ostatnio ale to pewnie za sprawą wypitego dzień wcześniej alkoholu i niewyspania .
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/dagmara_j._rouse.jpg)
Aresztowano kobietę, która częstowała dzieci czekoladkami z marihuaną w parku w Wheeling
Aresztowano kobietę, która częstowała dzieci słodyczami z THC – psychoaktywnym składnikiem marihuany – w niedzielę po południu w parku w Wheeling na północno-zachodnich przedmieściach Chicago. Dzieci trafiły do szpitala.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/latajacy-holender-1.jpg)
1 na 50 przewoźników był karany za narkotyki – nietypowe badanie z Holandii
Holenderski urząd statystyczny CBS (Centraal Bureau voor de Statistiek) opublikował wyniki nietypowego badania, mogącego wskazywać na powiązania między branża narkotykową a innymi, legalnymi sektorami gospodarki. Skupiono się przy tym na właścicielach firm oraz prezesach, a na szczycie rankingu pojawili się między innymi przewoźnicy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/forestgumprunin.jpg)
Fenomen euforii biegacza – to nie endorfiny, tylko naturalna marihuana
Tajemniczy stan euforii, którego doświadcza blisko 75% biegaczy. Tak zwana „euforia biegacza” redukuje ból, wyostrza zmysły i daje uczucie podobne do działania marihuany. Najnowsze badania naukowe tłumaczą, dlaczego „runner’s high” to nie mit, a ewolucyjny mechanizm przetrwania – i jak go uruchomić nawet początkującym. W tym artykule dowiesz się, co to jest runner’s high, jak działa i jak go wywołać nawet jeśli dopiero zaczynasz biegać.