Działać dziala, nie jest tak że nie czuję w ogóle efektów, ale i tak czuję się średnio życiowo, brak mi chęci do zycia i jakiegokolwiek sensu. Jest totalna średniawa, brak emocji.
Zrozumiałem, że psychiki nie da się zalatwić lekami.
Chyba każdy prędzej czy później dochodzi do takich wniosków...
Powiem wam również szczerze, że panicznie boję się go odstawić, miałem próbe tianesalu przez miesiąc i wszystkie objawy wróciły, więc wróciłem do starego dobrego esci.
Jedyne co mnie wkurza w tym leku to problemy z erekcją, na samym początku fiut stoi jak maszt czarnej perły, a po 5 minutach opada. Stosował z was ktoś viagrę w połączeniu z SSRI? Jutro mam wizytę u psych i chcę go o nią poprosić.
12 grudnia 2019Rizz pisze: A ja wam powiem,ze biore esci 10mg rano od stycznia, czyli prawie rok i moje wszystkie objawy nerwicowe zniknęły (5 lat latałem po lekarzach, a to z sercem - i szukanie na siłę tabletek na ciśnienie; a to z bólem pleców - wypalanie nerwów kregosłupa i blokady; a to z dusznościami - spirometrie, dyski na astmę).
Powiem wam również szczerze, że panicznie boję się go odstawić, miałem próbe tianesalu przez miesiąc i wszystkie objawy wróciły, więc wróciłem do starego dobrego esci.
Jedyne co mnie wkurza w tym leku to problemy z erekcją, na samym początku fiut stoi jak maszt czarnej perły, a po 5 minutach opada. Stosował z was ktoś viagrę w połączeniu z SSRI? Jutro mam wizytę u psych i chcę go o nią poprosić.
. Co do bolca, pamiętam że na początku stosowania tego mój fiut był twardy jak miecz, i nie wiem jak to możliwe ale i moja dziewczyna przyznała że zrobił się w wzwodzie w UJ większy aż zaskoczyło (ktoś to jest w stanie wytłumaczyć)? Później po kilku dniach to przeszło, długo miałem problem z libido ale w pewnym momencie jak byłem w Niemczech już (bez dziewczyny), jak zaskoczyło libido to po każdym powrocie z pracy zanim zdjalem buty to musiałem strzepać. Pojebane
12 grudnia 2019Rizz pisze: Stosował z was ktoś viagrę w połączeniu z SSRI? Jutro mam wizytę u psych i chcę go o nią poprosić.
20 grudnia 2019mrwelladjusted pisze: Jak przy esci ma się sprawa z libido i wydłużeniem czasu do wytrysku/osiągnięcia orgazmu? Jestem zmuszony zmienić paroksetynę na escitalopram, ten pierwszy bardzo skutecznie opóźniał wytrysk przy 20mg. Czy 10 mg esci zadziała tak samo?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/3-448290.jpg)
CBŚP uderza w gang powiązany z pseudokibicami. Zabezpieczono ponad 100 kg narkotyków
Policjanci CBŚP z Rzeszowa po raz kolejny uderzyli w zorganizowaną grupę przestępczą wywodzącą się ze środowiska pseudokibiców. W trakcie akcji przeprowadzonej na terenie Rzeszowa zatrzymano dwóch 30-latków, powiązanych z jednym z lokalnych klubów piłkarskich.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/petru.jpg)
Ryszard Petru ma już projekt depenalizacji marihuany. Znamy szczegóły
Dopuszczenie posiadania do 15 gramów suszu lub jednego krzaka konopi na własny użytek – to propozycja, którą przedstawi zespół parlamentarny tworzony przez posłów koalicji. Dotarliśmy do szczegółów projektu, które potwierdzają nasze wcześniejsze ustalenia.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/f5.large_.jpg)
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu
Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.