Empatogenne Ketony

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 1477 / 19 / 0

Jest wątek euforyczne beta ketony ,gdy ketony sa przede wszystkim euforyczne

a jakie są empatogenne w stylu Methylonu :-)

nie zależy mi na mocno euforycznych uzależniajacych ketonach w stylu 3mmc
  • 696 / 8 / 0

To ja podpowiem - tam gdzie jest emaptia to i przewaznie wystepuje euforia. :) Dziwne pytania zadajesz. :D
3mmc, brefedron, mefedron, metylon, 4mec, 4emc, metedron; 3,4dmmc; i jeszcze pewnie troche by sie znalazło. Tam masz empatie ale i euforie (niestety %-D )

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

NOWA SÓL. Radny miasta podejrzany o posiadanie narkotyków. - Nie czuję się przestępcą - podkreśla

Posiadanie środków odurzających w postaci marihuany – taki zarzut usłyszał nowosolski radny z klubu PiS Jacek Stronka. – Wystąpiłem o zawieszenie mnie w partii. Nie chciałbym nikomu zaszkodzić – mówi radny.
Użytkownik nieaktywny
  • 1477 / 19 / 0

Wiadomo ,ze w każdym Ketonie jest trochę euforii :-)

Pytam o takie tam gdzie przede wszystkim jest empatia, takie do jedzenia z dziewczyną :-) tam gdzie czujesz przede wszystkim potrzebę bliskości , a nie empatia jest wywoływana pod wływem euforii ,że chce Ci sie rozmawiać tańczyć z ludzmi itd :-)
  • 696 / 8 / 0

No to wlasnie to wszystko co Ci podałem.
  • 886 / 38 / 0

Największej empatii uświadczyłem przy brefedronie. Po prostu musiałem z kimś rozmawiać. Nie znam się za bardzo, ale wydaje mi się że empatię i euforię otrzymujemy tylko w pakiecie.
  • 507 / 9 / 0

Emce czy ty musisz tworzyć kilka tematów tygodniowo? Ogarnij się. Większość i tak ląduje w śmietniku. Informacji, których poszukujesz jest pełno w tym dziale, wystarczy tylko poszukać.
  • 1409 / 137 / 0

brefedron w dawce 300+.
  • 2984 / 87 / 0

Emce pisze:
Jest wątek euforyczne beta ketony ,gdy ketony sa przede wszystkim euforyczne

a jakie są empatogenne w stylu Methylonu :-)

nie zależy mi na mocno euforycznych uzależniajacych ketonach w stylu 3mmc
Próbowałeś metylonu? Wygląda na to, że nie.

Dlaczego akurat beta-ketony? Jeśli chcesz coś empatycznego i tylko empatycznego, zainwestuj w dobre MDAI.
  • 696 / 8 / 0

Kurwa a gdzie KLASYG? czyli MDMA. Aha no chodzi o ketony. Ale i tak ketony to scierwo wiec to jednak ja mam racje %-D
  • 934 / 6 / 0

tak 250mg metylonu + 200mg butylonu kiedyś mój top one na każdąimpreze, gorzezj że poxniej i pomiędzy imprezami waliłem i po nie za długim ciagu już sensu nie byłol więcej jeść tego, ale początkowo po gramie jednego i drugiego plus tzreci czegośekstra jeszcze i dwie doby imprezy non stop :klub rano after przeciagniety do wieczora i ponownie powtorka z rozrywki. Oczywisćie nie byłą to emaptia ażtak przejaskrawiona jak na MDMA (mi wrecz w MDMA przeszkazdzaja te wszystkir takie sztucznosci czy to własśnie w kontaktach ludzich czy całej tej pluszowosci) Po drugie MDMA bez stymulanta to mało imprezowa uzywka. Pod tym wzgledem metylon i butylon lepiej wypadały bo w miksie (to zasługa butylonu że o snie mozna bylo na dobra dobe przynajmniej jzapoomniejć )
Nic innego choćby w małej częsci tylko podobnego nie znalazłem w żadym innym bk które próbowałe (czyli pewenie wiekszosc syfu ktora wyszla na rynek d otychczas. A obecnie pożegnałem już na stałe ketony bo p=odmówiły posłuszeństwa i działamnie znikneło całkowicie nie warszne jaki keton większosć sproboweałe i iloscu grama na raz i kiedy po tym prawie nic nie było to To olałaŁEM SPRAWĘ. Gozej że ze wyboru za duzego poza bk nie ma x-fa ale one tez na mnie juz praktycznie nie działaja
Wróć do „Katynony wielocykliczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata