Arytmia

Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Zdrowie

Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
Posty: 10 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


Niby to jest pytanie ogólne niezaakceptowane w temacie fene, więc pytam tutaj.
Chciałbym spróbować empatogena. Problem w tym że mam arytmie+nadcisnienie i zbyt niebezpieczne jest dla mnie MDMA lub MDA. Chciałbym się dowiedzieć czy jest jeszcze jakiś empatogen który jest bezpieczniejszy przy łagodnej arytmii?
Rejestracja: 2017
  • 888 / 205 / 0


raczej nie ma, po co ryzykowac ?

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl
Rejestracja: 2007
  • 367 / 2 / 0


Niestety empatogeny podnoszą ciśnienie i akcję serca. Od siebie dodam, że jeżeli już koniecznie się zdecydujesz, co absolutnie odradzam, bo to igranie z losem, to z dwojga złego wybierz już lepiej MDMA jest mniej wjazdowe na serce niż MDA. ;-)
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 725 / 0


[mention]SmutnaPrawda[/mention]
Dla twojego zdrowie nie laduj zadnych substancji co podnosza cisnienie oraz akcje serca.
Rejestracja: 2017
  • 23 / 2 / 0


ja tez mam arytmie a jem empatogeny i inne stymulanty.. troche nierozsądne ale na fazie wszystko jest ok na zejściu tylko serducho daje troche kopa ale po dniu czy dwoch juz jest lepiej
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


Witam , ja zachorowalem na tachykardie nabyta po , dwukrotnym przedawkowaniu mefki i nie polecam bawienia sie z tzw.wypierdalaczami , zostaje ziolko , alko odpada jak i wszystkie stymulanty
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


ja tez mam arytmie a jem empatogeny i inne stymulanty.. troche nierozsądne ale na fazie wszystko jest ok na zejściu tylko serducho daje troche kopa ale po dniu czy dwoch juz jest lepiej
Rejestracja: 2016
  • 2759 / 611 / 0


Również dorobiłam się od prochów najpierw tachykardii a potem arytmii, ciekawe czy następne będą kwiatki wąchane od spodu.
Rejestracja: 2018
  • 2026 / 373 / 154


Ja mam zespół Barlowa, a od ćpania i odstawiania nabawiłam się arytmii. Doprowadzała ona nieraz do różnych akcji typu torsade de pointes, tętno ponad 200, przerywanie częstoskurczu w szpitalu, hospitalizacja na kardiologii.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


Witam, czy mogę przyjmować tramadol w niskich dawkach do 100mg podczas zaburzenia rytmu serca? Mój puls w stanie spoczynku fizycznego wacha się od 40 do 55 uderzeń na minute. Wyczytałem na jednej ze stron dotyczących dawkowania leków, że występuje ryzyko arytmii (co podejrzewam może jeszcze znaczniej obniżyć mój puls i doprowadzić do zgonu sercowego). Co o tym myślicie? Znacie kogoś kto przyjmuje opioidy z arytmią serca? Mój ból odcinka lędźwiowego staje się nie do zniesienia a w mojej szufladzie znalazłem lek doreta, który na pewno dobrze by się spisał. Miłego wieczorku życze.
Posty: 10 Strona 1 z 1
Wróć do „Choroby i interakcje z substancjami”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości