Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 1 z 2
  • 3 / / 0
Niby to jest pytanie ogólne niezaakceptowane w temacie fene, więc pytam tutaj.
Chciałbym spróbować empatogena. Problem w tym że mam arytmie+nadcisnienie i zbyt niebezpieczne jest dla mnie MDMA lub MDA. Chciałbym się dowiedzieć czy jest jeszcze jakiś empatogen który jest bezpieczniejszy przy łagodnej arytmii?
  • 1545 / 1577 / 0
raczej nie ma, po co ryzykowac ?
Uwaga! Użytkownik MaryJayDu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 367 / 2 / 0
Niestety empatogeny podnoszą ciśnienie i akcję serca. Od siebie dodam, że jeżeli już koniecznie się zdecydujesz, co absolutnie odradzam, bo to igranie z losem, to z dwojga złego wybierz już lepiej MDMA jest mniej wjazdowe na serce niż MDA. ;-)
  • 8105 / 885 / 0
[mention]SmutnaPrawda[/mention]
Dla twojego zdrowie nie laduj zadnych substancji co podnosza cisnienie oraz akcje serca.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 30 / 3 / 0
ja tez mam arytmie a jem empatogeny i inne stymulanty.. troche nierozsądne ale na fazie wszystko jest ok na zejściu tylko serducho daje troche kopa ale po dniu czy dwoch juz jest lepiej
Uwaga! Użytkownik Pseudoinfo nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Witam , ja zachorowalem na tachykardie nabyta po , dwukrotnym przedawkowaniu mefki i nie polecam bawienia sie z tzw.wypierdalaczami , zostaje ziolko , alko odpada jak i wszystkie stymulanty
  • 1 / / 0
ja tez mam arytmie a jem empatogeny i inne stymulanty.. troche nierozsądne ale na fazie wszystko jest ok na zejściu tylko serducho daje troche kopa ale po dniu czy dwoch juz jest lepiej
  • 3414 / 1068 / 0
Również dorobiłam się od prochów najpierw tachykardii a potem arytmii, ciekawe czy następne będą kwiatki wąchane od spodu.
Guide do nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
  • 2430 / 560 / 155
Ja mam zespół Barlowa, a od ćpania i odstawiania nabawiłam się arytmii. Doprowadzała ona nieraz do różnych akcji typu torsade de pointes, tętno ponad 200, przerywanie częstoskurczu w szpitalu, hospitalizacja na kardiologii.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
AF i tramadol.
Nieprzeczytany post autor: 3463456 »
Witam, czy mogę przyjmować tramadol w niskich dawkach do 100mg podczas zaburzenia rytmu serca? Mój puls w stanie spoczynku fizycznego wacha się od 40 do 55 uderzeń na minute. Wyczytałem na jednej ze stron dotyczących dawkowania leków, że występuje ryzyko arytmii (co podejrzewam może jeszcze znaczniej obniżyć mój puls i doprowadzić do zgonu sercowego). Co o tym myślicie? Znacie kogoś kto przyjmuje opioidy z arytmią serca? Mój ból odcinka lędźwiowego staje się nie do zniesienia a w mojej szufladzie znalazłem lek doreta, który na pewno dobrze by się spisał. Miłego wieczorku życze.
ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.