4-EMC

Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 5891 / 971 / 2

31 stycznia 2017WRB pisze:
Właśnie idzie do mnie 4-EMC. Jak to dawkować? Sniff, oral? Jakieś porównanie do innych ketonów? Czego mogę się spodziewać?
Trochę późno.
Celuj w dawkowanie orał i ew troszkę sniffem.
Dawkowanie jak przy mefie.
Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 51 / 0

Nie warto tego sprowadzać do PL, niby klepie lepiej od klefa, ale równie słabe w ciągach. Testowane na osobach, które mają styczność z mefiu i na ketonowych dziewicach, wynik podobny.

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

60 kg kokainy wyeliminowane z rynku

Dzięki współpracy CBŚP, KAS, Europolu i FIOD z Niderlandów przejęto 60 kg kokainy, która miała trafić na europejski czarny rynek. Funkcjonariusze zapobiegli przemytowi narkotyków w marcu.
  • 3056 / 315 / 0

Jakby ktoś zbadał ten obecny sort co jest na naszym rynku to dajcie znać koniecznie, przeczytałem wątek i wnioskuję że dla osób nie przeżartych chlorami to jest kozak związek plus-minus na poziomie 4MMC czy 3MMC. Pierwsze strony mówią nawet że to przebija 4MMC w dodatku dostępne u nas, tylko jak jakość tego już nie wiadomo... różowe też milczy.
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 26 / 0

Kurde, CMCki i hexen zostały właśnie zbanowane. Dlaczego sklepy zatem nie rozszerzą asortymentu o inne delegale, przecież na jeden chuj wychodzi %-D
  • 159 / 60 / 0

@up

A co mają zrobić ze stosunkowo niedawno wyprodukowanymi substancjami, które jeszcze jakiś czas temu były legalne?

Musi być jakiś okres przejściowy, wyprzedanie "syfów", a następnie powrót do klasyków. 4-EMC jednak bym się nie spodziewał raczej nigdzie, a szkoda - sam bym chętnie spróbował.
  • 18 / 3 / 0

Mało komu przypadnie to do gustu...poprzepalane styki po cmc poczują tylko lekkie smyrnięcie. Ja ze swego doświadczenia powiem tylko że jeśli ktoś nie lubił tego jebnięcia w łeb po 4cmc to może mu się nawet spodobać ten odczynnik. Jest bardziej subtelny, można wyjść do ludzi, gadka sam się wkręca. Nie gryzie tak w nos jak typowe chlory myte acetonem. Ja bardziej kojarzę ten odczynnik w stronę 3mmc.
Wróć do „Tolylopropanony”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata