Ego-Drop Kraków

Moderator: Knajpa

• 360 / / 0

Wybiera się ktoś w najbliższy piątek na EgoDropa? Bierze ktoś jakąś walizeczkę KrakówParano? :)
  • 331 / 88 / 0

Sobota, nie piątek. Walizeczki raczej nie, ale 6apb będę mieć pod dostatkiem :-)

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

W USA wzrasta wiek, w którym ludzie zaczynają używać narkotyków

Coroczne badania w USA sugerują, że młodzi ludzie coraz bardziej zwlekają z próbowaniem narkotyków.
  • 360 / / 0

To świetnie. Jeśli moja opcja na madma nie przyjdzie to się skontaktuje :) Poślesz nr na priva, czy się inaczej znajdziemy?
  • 331 / 88 / 0

Masz maila.
  • 1586 / 4 / 0

Ja się wybieram. :) Zapasy mam słabe, moi znajomi mówili, że coś będą mieli.
Użytkownik nieaktywny
  • 663 / 12 / 0

Też będę :-)
  • 1877 / 16 / 0

Po goa dupie stwierdzam ze egodrop ma zajebiste imprezy wiec dlatego też z ciekawoscia wpadne na ten event :)
  • 233 / 2 / 0

Ja również będę. Egodrop ma najlepsze imprezy w Polsce :-D
  • 360 / / 0

@aired
Co brałaś dziewczyno na ego dropie? Też to chcę :D Nikt na miejscu nie był mi w stanie udzielić informacji na twój temat - zn, albo nie był w stanie albo nie wiedział :D Jesteś szalona.

edit: dobra, wiem już - to było 25c. Zatem miałaś wyjątkowo dobry dzień na psychodeliki ; )
Ostatnio zmieniony 10 grudnia 2012 przez szperajacyzolw, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1586 / 4 / 0

Jak tam wrażenia po egodropie?

Według mnie było cudownie :)
Swen (dzoncy) strOOp to jeden z najlepszych psybientów. Powinien być tak znany jak Shpongle. Podczas tańczenia do jego muzyki wpadłam w prawdziwy trans. Ogólnie to doszłam do wielu głębokich wniosków związanych z formą, przywiązaniem... Jak będę mieć więcej energii to napiszę o tym w wątku o oświeceniu.
Wystrój był śliczny... Te obrazki idealnie pasowały do mojego tripa na 25cnbome, podczas którego miałam wrażenie, że znajdujemy się w wodzie... A na egodropie były wodne nimfy ;)
Wróć do „Imprezy, koncerty, festiwale”
Na czacie siedzi 1497 uczestników Wejdź na czata