bk-EBDP; Efylon

Moderator: Stymulanty

Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

Efylon / bk-EBDP
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

1-(1,3-benzodioksol-5-ylo)-2-(etyloamino)pentan-1-on
CAS: N/A

Własnie pojawiła sie na rynku N-Etylowa wersja Pentylon`u, ale raczej nie będzie to nic ciekawego, bo przecież Pentylon był mega chujowy... także żadna modyfikacja tutej nie pomoże... aczkolwiek okaże sie czy N-Etylowa modyfikacja sprawdza sie przy wszystkich stymulantach(?) %-D
Na blulajcie coś tam pisało , że coś tam azot w tej czonstece , być może przekształci chujowy Pentylon w przyzwoity NDRI ala MDPV :*)
  • 19 / 1 / 0

IUPAC jest błędny, po wrzuceniu go w http://opsin.ch.cam.ac.uk/ pokazuje strukturę U-477700

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Poszukiwani testerzy MDMA. Jacyś chętni?

Tym razem niezawodni naukowcy badać będą… testery wykrywające MDMA. Sprawdźcie, gdzie się zgłosić.
  • 0 / 1 / 0

na dniach wpadnie mi to w lapska, lepiej oral czy sniff? ile na start?

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

Było to już kiedyś dostępne u pewnego vendora którego zamknęła policja parę lat temu i ludzie dostawali wezwania. Pod nazwą MDPVC, w postaci miksu z pentylonem.
Próbowałem kiedyś tamtego ale praktycznie bez efektów w dawkach do 100mg, może lekko smyrało dopaminę. Nie pamiętam nic szczególnego.

Zamówiłem teraz 1g na próbę. Sort w postaci beżowawych, nieprzeźroczystych kryształków. Podobny do soli w krysztale. W smaku specyficzny, nie jest gorzki, ale nie jest bez smaku. Nie chciało się rozpuścić w wodzie, więc nie przywaliłem PR tylko zaryzykowałem i poszło 60mg doustnie. Wcześniej brałem 10mg 5-DBFPV, a jeszcze wcześniej etycyklidynon. Działanie bardzo subtelne i lekkie, ale odczuwalne. Poprawa samopoczucia, lekka stymulacja, koncentracja na plus.

EDIT to jest dobre, naprawdę dobre. Jest fajna zajawka jak się za coś zabiorę, ale jest nienachalna. Dużo chce się gadać. Może być dobre na imprezy.
Użytkownik nieaktywny
  • 574 / 27 / 0

scr, do czego byś porównał działanie efylonu? Coś w rodzaju etylonu?
  • 443 / 3 / 47

Nowy trop w sprawie śmierci scr, cytuję jego znajomego:
Z tego co wiem to zamówił ostatnio Efylon, miał pod koniec zeszłego tygodnia i podejrzewam, że to może to...
Zalecam uważać, szczególnie na miksy z dysocjantami, które jak wiadomo mogły w jego przypadku wchodzić w grę. A także łączenie z MDPHP.

[CUT] - przeniesiono - tur3k
Użytkownik nieaktywny
  • 574 / 27 / 0

Dostałem to gówno w gratisie, ale się chyba nie odważę próbować. Ś.p. scr zdaje się najczęściej stosował nieduże dawki, tym bardziej przy nowej substancji...
  • 1662 / 176 / 0

Testowałem to i coś tam coś tam robiło, ale trzeba było użyć dawek ponad 150mg. Stan to dawało ciekawy, chociaż bardzo lekki. Trochę pobudzenia z serotoniną w tle. Może w większych dawkach pokaże pazur.

Istnieje też opcja, że miałem coś innego, a więc start od 1mg nadal obowiązuje.
Użytkownik nieaktywny
  • 574 / 27 / 0

Eee tam, ja znam ten materiał, to po prostu eutylon, bliski krewny etylonu. Całkiem fajny w działaniu, tylko oral ma sens, od 200mg w górę.
  • 7 / / 0

To nie eutylon(bk-ebdb) tylko efylon(bk-ebdp).
Wróć do „Katynony wielocykliczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata