Efekty uboczne

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 151 Strona 12 z 16

Re:

Rejestracja: 2011
  • 668 / 4 / 0


kali pisze:
Wrażenie, że zaraz zleje sie w gatki lub, że właśnie sikam i mocz spływa mi po nodze, odsuwam rozporek, probuje oddać mocz...lecz nie moge :/ po prostu sie nie da. Spotkał sie ktoś z Was z takim problemem? Dodam, że nie mam prostaty, ani żadnych problemów seksualnych.
Prostaty nie masz? Dlaczego nie pisałaś, żeś Waćpanna? %-D
Co do tego uczucia z tym sikaniem nie z własnej woli to też tak mam. Tyko na podstawie obserwacji doszedłem do wniosku, że to jakieś zaburzenie percepcji bo gdzieś od godziny 11 czuję to uczucie prawie cały czas, co w świetle suchych ciuchów musi oznaczać, jakaś schizę na bani. :old:

Kju

Rejestracja: 2012
  • 177 / 1 / 0


Bóle nerek do tygodnia po, powidoki utrzymujące się do dwóch tygodni i w sumie tyle. Ciekawostka, zdarzyło mi się w ciągu trzech dni zarzucać benzę trzy razy, kilka dni później miałem pełne usg brzucha etc i badania. O dziwo wszystko wyszło w jak najlepszym porządku.

Btw jak już jesteśmy przy fallusowych sprawach, mi na fazie penis wydawał się strasznie dziwny. Jakby nie mój. Pamiętam, że podczas oddawania moczu na łonie natury nie mogłem powstrzymać śmiechu od tego widoku. Jak niejedna moja dziewczyna :-D oh wait... :-(

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

W foteliku przewoził narkotyki i posiadał 4 zakazy prowadzenia pojazdów

Podczas sprawdzania dokumentów, funkcjonariusz zauważył leżące na foteliku zawiniątka...
Rejestracja: 2010
  • 8 / / 0


wzialem to gowno nieswiadomie a to strasznie na mnie działa, rzecz jasna chodzi o benzydamine uwazajcie co wam daja dille do amf...
Jak sobie radzić z wewnętrznym niepokojem i dziwnym samopoczuciem?
Chce wrócić do normalnego stanu.
Rejestracja: 2010
  • 2941 / 281 / 0


Poczekać/ popróbować z depresantami .
Intryguje mnie jedno - jeśli przyjąłeś na nieświadomce jakąś substancę( jeszcze w miksie z "amf") to skąd wiesz że to akurat benzydamina ?
Bardzo jestem ciekaw :rolleyes:
Rejestracja: 2010
  • 8 / / 0


wiem jak działa amf.
benzydamine zarzuciłem kiedyś po przeczytaniu na hypciu o tym magicznym cipaczu:d
i też się strasznie czułem, chce sie dowiedzieć co powoduje ten stan z punktu fizjologicznego i jak to sie ma do długotrwałego uszczerbku na zdrowiu.
Serio mnie to drażni, ciągłe dreszcze z całą gamą złych doznań, otępienie, ciężkość w logicznym myśleniu. Cholerstwo z tego co wiem długo się utrzymuje ale chce sie czuc normalnie nikt jeszcze nie opisywał jak sie po tym leczyć .
Rejestracja: 2010
  • 2941 / 281 / 0


Ten stan powoduje fakt, że jesteś pod wpływem działania deliriantu ( benza dodatkowo stymuluje ) i klasycznego stymulantu - jeśli to rzeczywiście była taka mieszanka w co szczerze wątpię :rolleyes: .
GBL ponoć zbija w stopniu znacznym działanie benzydaminy ( zwłaszcza nieuzasadniony lęk ) i tym bym się ratował, poza rozpuszczalnikiem dać radę powinny też benzodiazepiny. Poza tym witaminy, minerały, i uzupełnianie płynów
Rejestracja: 2010
  • 8 / / 0


Nie polecam tego specyfiku nikomu. Dzis jeszcze czuje sie zwalowany, wczoraj pomogl sie uspokoic browar i dslem rade zasnac, budzilem sie non stop. Ogolnie :
-bol serca
-zagubienie
-koncentracja obnizona
-zmniejszone czucie w konczynach
-trzesa sie lapy(przeszlo troche po orzechach wloskich)
-motywacja slaba
Ze tak powiem jest zle. Gubie sie w tym co pisze, mowie. Ciezko mi jasno myslec, daze do puenty i nic ciekawego mi nie przycbodzi.
Bede szukal wsparcia i jak ktos pomoze to bylbym wdzieczny.pragne sie czuc normalnie. Chyba wdziera sie we mnie panika:p Przejdzie mi to wszystko?

Jakie sa mozliwosci uzyskania poprawy?
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 352 / / 0


pójść spać i nie nakręcać się niepotrzebnie. jak nie pomoże, to podobno działają benzodiazepiny (notabene też pomagają zasnąć)
Rejestracja: 2011
  • 668 / 4 / 0


betoniara pisze:
Nie polecam tego specyfiku nikomu. Dzis jeszcze czuje sie zwalowany, wczoraj pomogl sie uspokoic browar i dslem rade zasnac, budzilem sie non stop. Ogolnie :
-bol serca
-zagubienie
-koncentracja obnizona
-zmniejszone czucie w konczynach
-trzesa sie lapy(przeszlo troche po orzechach wloskich)
-motywacja slaba
Ze tak powiem jest zle. Gubie sie w tym co pisze, mowie. Ciezko mi jasno myslec, daze do puenty i nic ciekawego mi nie przycbodzi.
Bede szukal wsparcia i jak ktos pomoze to bylbym wdzieczny.pragne sie czuc normalnie. Chyba wdziera sie we mnie panika:p Przejdzie mi to wszystko?

Jakie sa mozliwosci uzyskania poprawy?
Brałeś kiedyś większe ilości stymulantów? Bo efekty, które tak Cię niepokoją IMO to typowy zjazd po stymulantach [jakim m.in. jest benzydamina]. Polecam pić dużo płynów, uzupełnić niedobory witamin i minerałów [nie kupuj w aptekach suplementów diety tylko normalnie środki o statusie leków]. Jeśli nie możesz zasnąć to na siłę nie próbuj - popracuj, idź na spacer.
Benzodiazepiny bardzo pomagają - ja obecnie stymulanty jem bardzo rzadko i zawsze mam trochę benzo aby przeżyć lepiej następny dzień. Nawet 4mg Estazolamu czy 10mg Diazepamu i poczujesz się dużo lepiej - i fizycznie i psychicznie.
Rejestracja: 2013
  • 1 / / 0


Witajcie!

Chcialem sie zapytac o "powidoki"
slowo to przejwia sie na forum w naszym dziale, zwlaszcza jak mowimy o efektach ubocznych.
Czym ,ze sa te tajemnicze mary?
Posty: 151 Strona 12 z 16
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość