E-Liquidy CBD, CBDa, THV itd.

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 6 / / 0

Sama użytkuję liquidy z CBD 250 mg od 2 tyg. Na mnie działa wyraźnie relaksująco, odprężająco, bardzo pozytywnie. Używam głównie wieczorem zamiast epapierosa z nikotyną. Podczas używania CBD nie ciągnie mnie do nikotyny wcale. Smak samego liquidu może nie jest najlepszy, ale mam zamiar potestować kolejne smaki. Niestety, bardzo syfi grzałki, wata do wymiany co max 3 dni żeby było czuć smak.
Nie ma co oczekiwać nie wiadomo jakich efektów, na pewno nie odurzymy się tym. Dla kogoś, kto potrzebuje się odprężyć może być fajną opcją.
  • 2164 / 392 / 0

Zależy jakiego typu grzałka i jaki liquid, dla mnie smak był lepszy niż to co reprezentuje sobą nawet dobry skun. Lemon haze, szukajcie a znajdziecie. Moim następnym zakupem będzie 300mg 10ml OG Kush, 150zł taki kaprys kosztuje, ale warto.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Dziewczynka przyniosła narkotyki do szkoły, by pochwalić się koleżankom. Zatrzymano 5 osób

Policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Sprawa wyszła na jaw po tym jak nauczycielka u jednej z nastoletnich uczennic zauważyła narkotyki.
  • 6 / / 0

Grzałka samoróbka a liquidy z Kush... Wymienić watę to nie problem, ale osoby , co zmieniają całe grzałki powinny jednak wiedzieć, że liquidy CBD syfią grzałki. Pewnie dlatego, że same nie są bezbarwne, bardziej mętne.
  • 5 / / 0

Dobry CBD liquid powinien jednak być bardziej klarowny niż mętny.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 57 uczestników Wejdź na czata