DXM - Skutki uboczne

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 223 / 48 / 0

@psychogenius

U mnie to trochę podobnie wygląda po niecałych 3 miesiącach regularnego używania. Jak biorę tak żeby poczuć DXM to później na kilka dni trochę depresja siada, a jak biorę bardziej pod dxo to następny dzień jestem fizycznie zmęczony, ale za to później czuć efekty antydepresyjne. Na może 2 czy 3 dni po tym czuję się znacznie lepiej (po jednym dniu fizycznego doła), a później już tylko remisja depresji na 1-3 tygodnie. Jak wezmę 2 lub 3 dni pod rząd to po tym wchodzę już na manię.

Pamięć krótkotrwała trochę szwankuję, ale o dziwo nie przejmuję się tym. Słownik wyraźnie mi zubożał. Czasami nie wiem czy coś powiedziałem/zrobiłem czy tylko o tym myślałem. Ogólnie mam bardzo wyjebane na to co inni o mnie myślą i co się ze mną dzieję. Okazywanie i odczuwanie uczuć w kontaktach z innymi całkowicie padło.

Z fizycznych rzeczy to trochę jakby mi serce ciężej chodzi, ale nie wiem czy to tylko paranoja czy rzeczywiście coś się zmieniło.
  • 1141 / 174 / 7

Czy wzięcie 525 mg jednego dnia a następnego zarzucenie 675 mg może spowodować długo lub krótkotrwałe problemy z koncentracją i uczeniem się? Raz wziąłem łącznie w ciągu dwóch dni 800 mg i wtedy przez pare następnych dni byłem trochę zamulony, ale po tym czasie wszystko wróciło do normy. Mam niedosyt trochę po wczorajszym tripie, a jako że jutro mam wolne to dzisiaj mogę spokojnie latać, jednak boję się trochę o zdrowie w tym wypadku. Generalnie od kiedy zażywam DXM nie zauważyłem u siebie żadnych dolegliwości czy skutków ubocznych.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Zgubił się w Disneylandzie po zażyciu LSD

Trzydziestu strażaków, kilkunastu policjantów, psy i 80 pracowników Disneylandu poszukiwało mężczyzny, który rzucił się do wody po zażyciu LSD w paryskim parku rozrywki.
  • 7241 / 726 / 0

Suchość w ustach, robowalk, wyrzut histaminy i nic poza tym.
  • 1141 / 174 / 7

Pytałem o skutki uboczne PO zejściu DXM, a nie o to jak wygląda faza na dexie. Trudno, i tak zmieniły mi się plany na wyjście do pubu więc DXM w przyszłym tygodniu będzie brany.
  • 892 / 17 / 0

27 marca 2019IceN1N3 pisze:
Czy wzięcie 525 mg jednego dnia a następnego zarzucenie 675 mg może spowodować długo lub krótkotrwałe problemy z koncentracją i uczeniem się? Raz wziąłem łącznie w ciągu dwóch dni 800 mg i wtedy przez pare następnych dni byłem trochę zamulony, ale po tym czasie wszystko wróciło do normy. Mam niedosyt trochę po wczorajszym tripie, a jako że jutro mam wolne to dzisiaj mogę spokojnie latać, jednak boję się trochę o zdrowie w tym wypadku. Generalnie od kiedy zażywam DXM nie zauważyłem u siebie żadnych dolegliwości czy skutków ubocznych.
Trudności z koncentracją przez 2-3 dni po każdym tripie możesz się spodziewać, aż układ NMDA wróci do normy. Nie jakichś dramatycznych, ale też nie pełna moc umysłowa. Dwa dni z rzędu - tym bardziej. Do tego szkoda - jeśli nie zdrowia, to tolerancji. No i ten drugi trip będzie słaby. Klasyczna zasada WW - co najmniej jeden tydzień przerwy na plateau.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata