DXM - Papierosy

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 12 / / 0

Zauwazylem u siebie, ze w dzien, a nawet dwa po zazyciu dxm, podczas palenia odczuwam wstręt do fajek. wy tez tak macie? na wikipedi pisze ze dxm jest jest antagonistą receptora nikotynowego α3β4. co to wlasciwie znaczy?

Użytkownik nieaktywny
  • 43 / / 0

Ja zauważyłem po dxm u siebie taki dziwny metalowy posmak w ustach.A co do fajek to jestem taki przejarany ,że nie zauważyłem żadnych zmian.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Bez prawomocnego wyroku w sprawie Włodzimierza K., oskarżonego o podrzucenie narkotyków

Dzisiaj (wtorek) w Sądzie Okręgowym w Słupsku odbyła się kolejna rozprawa odwoławcza przeciwko Włodzimierzowi K., który przed wyborami w 2014 roku miał podrzucić narkotyki swojemu konkurentowi politycznemu w gminie Damnica.

• 35 / / 0

Fajki - nie wiem, nie pale (znaczy się na imprezach jak jestem najebany to czemu nie).

Co do posmaku, to faktycznie jest coś. Nazwałbym to jednak nie metalicznym a po prostu smakiem pateki w gębie.

Użytkownik nieaktywny
  • 523 / / 0

Ja nie pale to nie mam takich odczuc ale moj kolega twierdzi ze nie od razu ma wstret do fajek a po prostu nie chce mu sie palic pod wplywem DXM.

• 3491 / 25 / 0

C18H21NO3, w skrócie znaczy to tyle, że nikotyna na Ciebie nie działa.

• 86 / / 0

ja po DXMie czerpie radosc z wszystkiego co mnie otacza (jak juz faza mi zejdzie) - wtedy wszystko dla mnie ma wyjotkowy (lecz zwykly) smak

a co do nalogow - to dzien po DXMie o wiele latwiej jest sobie powiedziec nie (jezeli nam na czyms zalezy) oczywiscie nieutrzymuje mi sie takie cos dlugo (zaledwie dzien albo dwa po tripie)

Użytkownik nieaktywny
  • 884 / 14 / 0

Po DXM mam następnego dnia w gębie smak mleka w proszku, czy czegoś takiego ;)

• 459 / 2 / 0

Lak(i)er pisze :
a co do nalogow - to dzien po DXMie o wiele latwiej jest sobie powiedziec nie (jezeli nam na czyms zalezy) oczywiscie nieutrzymuje mi sie takie cos dlugo (zaledwie dzien albo dwa po tripie)

no bo podobno dxm jest wykorzystywany w walce z uzaleznieniami..
ja to rzadko ten shit biore wiec nie wiem.. dla mnie to gówniany drug... tylko mnie nie zjedźcie! 8-( :scared:

gGg

• 87 / / 0

A ja lubie palić na dxm faje wręcz mógłbym odpalać jednego od drugiego :D Smak wg mnie zajebisty mają. Mój kolega zapewne tak samo twierdzi bo jak tripowaliśmy w lesie (pare razy) to paczka fajek na dwóch to było mało :D :D
Ostatnio zmieniony 07 listopada 2006 przez gGg, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 523 / / 0

Ja jedynie czasami od swieta zapale żeby pobawić się dymem, wypuszczać w różny sposób. Ale to świeto jest wtedy kiedy mi się nudzi po DXM czyli bardzo rzadko a ostatnio to wogóle.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 40 uczestników Wejdź na czata