DXM - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 616 / 26 / 0

Czy można brać razem z 20 mg Olanzapiny do tego z benzadyminą?
  • 149 / 7 / 0

Wczoraj zrobilem mix 900 DXM + 5 tab avio+ 6 mg xanu. Bylo bardzo przyjemnie. Obudzilem sie dzisia po 13 mocno jeszcze zrobiony. Chce podtrzymac ten stan. 600 DXM + 10 tab avio× 6 mg xanu bedzie dobrym miksen na teraz? Wczoraj tak to eygladalo tylko DXM i avio bylo sppro eiecej

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Jak narkotyki rozpuszczają ego – jest pierwsze badanie

Wtopienie się w świat, połączenie z kosmosem czy poczucie absolutnego spokoju po psychodelikach to wymysły czy naukowy fakt? Badacze po raz pierwszy przeprowadzili eksperyment, który pokazał, dlaczego po zażyciu substancji psychoaktywnych niektórzy mają poczucie, że ich ego się zaciera.
  • 1751 / 361 / 25

10 tabletek Aviomarinu nigdy nie jest dobrym pomysłem, zjedz co najwyżej dwie, wtedy nie zmieni to za mocno fazy, ale powstrzyma mdłości. alprę zostaw sobie na sen, chyba że koniecznie musisz brać DXM z benzodiazepinami, twoja sprawa.
  • 157 / 42 / 0

Czytałem na pierwszych stronach o DXM i kofeinie jako złym połączeniu. U mnie było tak, że w pracy 1500ml monsterka, a po dawce 300mg podczas wchodzenia drugie tyle. Nie odczułem różnic w działaniu DXM, może poza tym, że paradoksalnie usnąłem tuż po zejściu, a nie 3-4h później.

Adm

• 393 / 17 / 0

Ja nieraz robie kawe do przepicia tablektek i nie jest zly pomysl na pewno.
  • 13 / / 0

Bo z mixami z deksem trzeba uważać, dużo zależy od diety i trybu życia, ale jeśli się miesza to też trzeba poczytać xD :mniam:
  • 79 / 2 / 0

Ile aviomarinów polecacie przy dawce 260-300mg? Niestety kupiliśmy omyłkowo słabsze tabsy i nie wiem jaką ilością avio doładować.
  • 159 / 27 / 0

Kochani robię szalony miks DXM z promazyną w drażetkach firmy Jelfa Wziąłem 600mg +125 promazynę i zobaczę jaka będzie faza. Napiszę wam więcej jak tylko się załaduję
  • 1225 / 57 / 0

Pytanko. Co sądzicie o miksie 150mg DXM + CBD + 2 dobre piwka dla smaku?
  • 159 / 27 / 0

Dobra pojebusy sytuacja wygląda tak zarzuciłem to wszystko i pierdolło mnie bardzo intensywnie ale uwaga bardzo nie przyjemnie. Czułem się bardzo struty a faza była męcząca bez żadnych psychodelicznych. Promazyna wyłączyłą działanie DXM. Następnego dnia czyli dzisiaj wymiotowałem na żółto ogólnie nie polecam było tak źle że zacząłem się modlić do Pana Boga żebym przeżył. Dostałem czegoś jak lekkiego paraliżu mięśnie ledwo co ruszałem ale teraz jest dobrze.
Pod żadnym pozorem nie łączcie Promazyny z DXM bo będziecie rzygać i bardzo mocne strucie organizmu.
Ostatni wniosek
DO KURWY NĘDZY NIE ŁĄCZCIE NEUROLEPTYKÓW Z DXM BO ZDYCHAĆ BĘDZIECIE A NIE TRIPOWAĆ. Odradzam sam na sobie spróbowałem
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1242 uczestników Wejdź na czata