DOB; Brolamfetamina

Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 153 Strona 13 z 16
Rejestracja: 2008
  • 3129 / 14 / 0

Zarzucaliśmy w sporej ekipie, mieliśmy też leki na zbicie ciśnienia oraz jakieś benzo (ja wziąłem tylko połówkę kaptoprilu, ale i bez niego dałoby radę). Kartony były 2x mocniejsze niż miały być. Miała być lekka stymulacja na imprezę, skończyło sie jednym z najgrubszych tripów %-D Nie żałuję, ale nie powtórzyłbym.
Rejestracja: 2010
  • 3846 / 163 / 13

Ja jadłem DOB w ilości chyba 2mg, co do potencjału - jadłem w celach zabawowych i się sprawdziło znakomicie (cyklicznie szedł etanol w bardzo niewielkich dawkach). Trzymało mnie 20h, z czego nie uświadczyłem afterglow; właściwie cały trip był mega euforyczny, więc i tak było dobrze - nie można mieć wszystkiego.

Do grzybów i DMT, powyższa dawka miała się jak pięć do nosa.

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Zażyli grzyby psychoaktywne. Dwoje nastolatków trafiło do szpitala

Dwoje nastolatków trafiło do szpitala po zażyciu grzybów o działaniu psychoaktywnym. Do zdarzenia doszło w jednej z podzamojskich miejscowości.
Rejestracja: 2010
  • 212 / 2 / 0

Jadłem 1,5 kartona z tej serii co Opak z Chusajnem wtedy. Jedno z najgrubszych przeżyć ever, które nałożyło się z trudną sytuacją życiową. Dodam, że mimo mojej ówczesnej wagi 55kg i młodego wieku {17lat} obeszło się bez żadnych fizycznych nieprzyjemności (wiadomo, pospinanie mięśni itp ale na małym poziomie).
Zdziwiło mnie to, że po jakiś 12h od zarzucenia całkowicie zeszło mi wizualne działanie (które ogólnie nie było na kosmicznym poziomie czego się spodziewałem). Pozostało za to sporo stymualcji, głównie umysłowej.
Działanie DOBa jednak nie podoba mi się w jakiejkolwiek dawce (próbowałem 1,2mg, 3mg i te 1,5kartona które mogło być 4,5mg) a po tamtym przeżyciu nie mam zamiaru już nigdy wrócić do tego DOXa.
Jeszcze żadna substancja nie wywołała u mnie takiego mindfucku jak ta ostatnia duża dawka. (8mg doca duuuuuzo do tego brakowało)
Rejestracja: 2013
  • 686 / 41 / 0

3 lub 4mg doba przebije sie przez tolerancje, jesli 12 dni wczesniej poszlo 2cp, a 6 dni po 2cp 5meomipt?
Od ostatniego wziecia sajko czyli mipta w dniu planowanego zarzucenia doba minie 6 dni. Jest sens?
Rejestracja: 2010
  • 993 / 20 / 0

3mg to taka normalna dawka, która ja biorę bez tolerki i jest wtedy sieka jak dla mnie (lubię mocno).
Te 4mg miałyby większy sens, ale nie odczujesz całej spektrum działania mimo, że DOB jest naprawdę mocnym skurwielem, który przebija się praktycznie przez wszystko (aka zero tolerancji dla tolerancji). No nie jestem w stanie Ci powiedzieć, bo nigdy nie wpierdalałem tego na takiej tolerce jak Twoja %-D
Jedynie co mogę Ci powiedzieć na 100% to jest to, że szkoda bo nie poczujesz i nie zobaczysz tego wszystkiego w pełnej jakości, a moim zdaniem naprawdę warto. Nie marnuj dobików, odpocznij sobie.

A własnie...
A jakie masz te kartony, jak wyglądają i ile sprzedawca deklaruje?
Rejestracja: 2013
  • 686 / 41 / 0

kremowy blotter z motylkiem, tzn fragmentem. 3 albo 4mg są deklarowane (brak pewności) ;-) zdobyty fartem i raczej się to nie powtórzy prędko.
cholera, bo tego dnia kiedy planowałam to wziąć mam idealne s&s które się prędko nie nadarzą znów. dzięki za opinię, wezmę ją pod uwagę przy decyzji. :-)
Rejestracja: 2010
  • 1184 / 5 / 0

Jedz, to mocne jest. Jakby przerwa była 2 dni to można mówić o tolerce, 6 dni to jest niezła przerwa, zwłaszcza, że masz dobre S&S.
Rejestracja: 2010
  • 3846 / 163 / 13

Te kartony mają 3mg; kremowe, na każdych 4rech kolorowy motylek w barwach tęczy, ale nie ręcze za to, że nie mogły być customowo nasączane ;). Sam mam ich trochę :P
Ostatnio zmieniony 24 października 2013 przez Parathormon, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2014
  • 17 / / 0

Orientuje się ktoś jak z legalnością dobików? Kusi mnie żeby zbadać tą substancję, a nie wiem jak to wygląda z nią.
Rejestracja: 2007
  • 1107 / 57 / 0

Tak trudno kurwa sprawdzić na duckduckgo? :wall:
Posty: 153 Strona 13 z 16
Wróć do „3C-x, DOx, TMA-x”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość