DMHA/2-Aminoisoheptane

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2205 / 1212 / 34

Faktycznie czas dzialania 3 godziny, czuc dopamine i noradrenaline nawet ujdzie.
Wieksze skupienie i chęć do dzialania.
  • 75 / 3 / 0

Pierwszy raz jem jakikolwiek stymulant od 6 lat. Nawet kawy nie piłem od tego czasu. Kupiłem supla i trochę mnie wywaliło z kapci. Lekkie trzęsienie rąk, więcej motywacji i chęci i lekkie oszołomienie. Ale to pewnie tak na mnie mocno tylko działa przez zerową tolerancje na takie rzeczy.

Jak depenalizacja marihuany może pomóc w walce z koronawirusem

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że spożywanie marihuany stwarza znacznie niższe zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, niż Covid-19. Utrzymanie nieskutecznej prohibicji stanowi bezdyskusyjny koszt dla budżetu państwa, który pokrywa pracę policji, prokuratury, laboratoriów, sądów, zakładów karnych i ośrodków odwykowych .

Zafascynowana kawą chemiczka ujawnia kolejne różnice między cold brew i kawą parzoną na gorąco

Skosztowawszy po raz pierwszy kawy macerowanej na zimno, dr Niny Z. Rao z Uniwersytetu Thomasa Jeffersona nie mogła się oprzeć pokusie zrobienia jej sobie w domu. Rezultat był rozczarowujący, postanowiła więc dokładnie zgłębić różnice między kawą parzoną na gorąco a cold brew.
  • 140 / 20 / 0

Brałem DMAA, a teraz testuje DMHA i w sumie praktycznie nie widzę różnicy, prawie ten sam smak, te samo działanie i te same efekty uboczne. jJdyna różnica w działaniu jest taka że moc 50 mg DMAA odpowiada 100 mg DMHA.

(Te same efekty uboczne jak przy stosowaniu NRI)
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 1064 uczestników Wejdź na czata