DiPT

Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub αMT

Moderator: Psychodeliki

Posty: 16 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2009
  • 1877 / 16 / 0

To nie jest substancja która sie bierze żeby wyciągnąć większe efekty wizualne Jak juz Ci się chcę lotów to lepiej sobie DPT kup , mysle ze wizualnie będziesz mieć aż nadmiar :)
Rejestracja: 2012
  • 344 / 4 / 0

Przy blisko 200mg zaczynały się powolutku wizuale, ale to i tak pikuś przy innych substancjach.

Zresztą magia tej substancji nie leży w kwestii wizualnej, a sferze mentalnej i słuchowej.

Miks z 25B/25I mógłby być kozacki jeśli zależy Ci na "fraktalach".

Swoją drogą musze kiedyś przerobić miks DiPT'a z MiPT'em musi to być połączenie pierwsza klasa :-D

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Na jointa do Krzywego Domku? Automat z konopiami pojawił się w Sopocie [OPINIE]

Przy wejściu do sopockiego Krzywego Domku pojawił się automat z produktami konopnymi. Oferowane są w nim produkty marki Hemp Mill. Zgodnie z obowiązującym prawem, towary z suszu zawierają jedynie CBD, czyli substancję bez właściwości psychoaktywnych.
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 55 / 80

Czy pod względem mentalnym ma to głębokie działanie i trzeba brać pod uwage konfrontacje z jakimiś ciężkimi rozkminami czy jest raczej beztroskie? Zależy mi na sferze audio ale bez myślenia nad sensem życia najlepiej.
Rejestracja: 2010
  • 322 / 1 / 0

U mnie mindfuck był zerowy. Co prawda nie brałbym udziału w 1 z 10 pod wpływem, ale bez problemu radziłem sobie z myśleniem czy rozmową (z trudem opanowując śmiech z obniżonego głosu)
Rejestracja: 2012
  • 344 / 4 / 0

Anon to raczej serwuje jak to nazwałeś "beztroske". Ciężkiej psychodelii, gonitwy myśli i gubienia się w rozkminkach nie ma co po tym oczekiwać. Taka zabawka :-)

Gdzieś kiedyś czytałem że dawka 250-300mg (już nie pamiętam dokładnie) to sroga petarda, ale trzeba pamiętać, że ta tryptamina w ilości 50-100mg działa na prawde fajnie, a erowid opisuje 50-150mg jako strong, a +120mg jako heavy... Tak, że nie ma sensu wpieprzać tego chuj wie ile moim zdaniem. 100-150 jak ktoś lubi "mocno", choć małe dawki też są świetne.

Na pierwszy raz najlepiej chyba tak z 50-80mg moim zdaniem. Następnym razem 150-180 %-D

Ed/
Cytat z tihkal'a
(with 250 mg, orally) "Shortly after I ingested the substance I heard a spirit say, 'Once in a lifetime.' She encouraged me to believe that I would have more life after the experience. But, there was a feeling of foreboding. The light was there, but DIPT was the body of Satan. The voices of people were extremely distorted -- males sounded like frogs -- children sounded like they were talking through synthesizers to imitate outer space people in science fiction movies. In fact I felt that I was somehow sent into an anti-universe where everything looked the same as normal but was a cold and empty imitation. I felt I was a fallen angel.
Rejestracja: 2010
  • 322 / 1 / 0

No powyżej 150 już się zaczynają wizuale nawet, i wredny bodyload na brzuchu, przynajmniej u mnie. Nie podobały mi się takie dawki.
Posty: 16 Strona 2 z 2
Wróć do „N-podstawione (w tym DMT) i inne”
Na czacie siedzi 1343 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Tonic123 i 1 gość