Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 462 • Strona 47 z 47
  • 2535 / 594 / 0
Wow bogaty jesteś,gratuluję.Za 30 tabletek to musisz dać ze 80zł.Cóż,skoro tak bardzo Ci się podoba ta faza,że za te pieniądze nic bardziej do Ciebie nie przemawia...
Uwaga! Użytkownik Atro nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Dla mnie aviomarin jest bardzo śmieszny. Pamiętam jak zarzuciłem raz pierwszy 10 tabletek to po dwóch godzinach czułem sie jak drzewo oliwne w gaju gdzie modlił sie jezus i słyszałem spiewy apostołów. Najgorsza była pętla gdzie cały czas mi sie film powtarzał. Miałem wrażenie ze w nieskończoną ilość razy poszedłem sie do kibla odlać. Spanie po avio nie należy do tych typowych. Problemy z zaśnięciem lekkie miałem bo cały czas mi nogi latały ale jak już zasnałem to spałem do 16. Ogólnie polecam przynajmniej raz spróbować.
ODPOWIEDZ
Posty: 462 • Strona 47 z 47
Artykuły
Newsy
[img]
To nie zgniłe mandarynki. 24-latek niósł w torbie tak zapakowane narkotyki. Wpadł, bo spanikował

"Dzięki czujności, doświadczeniu i doskonałemu rozpoznaniu terenu, policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie kolejny raz skutecznie uderzyli w przestępczość narkotykową."

[img]
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.

[img]
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu

Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.