Mogłabym. Na pierwszy raz to było 5 avio i 30 acodinów + 2 tantum rosa. Spokojnie powinno wystarczyć, potem jednak zwiększałam dawkę i avio, i acodinu. Wiadomo, najpierw wrzucasz aviomarin, po 20-30 minutach acodin, benze wypiłam jak mi bania acodinowa zaczęła wchodzić. Ale ostrzegam, czułam że na jakieś 2 h film mi sie urwał.
zrób to i powiedz czy też ci tak zajebiście było
yo, ninja, go !
yo, ninja, go !
Kurde czemu takie rzeczy, przy takich dawkach nie działają jak należy w czasie dnia...
yo, ninja, go !
Edit: W nocy kiedy już leżałem w łóżku było jeszscze lepiej i dużo różnych postaci do mnie przyszło i nie mogłem zasnąć przez całą noc :)
Pytanie; z czego to może wynikać? bo czekałam wystarczajaco długo, a nawet i więcej czekając daremnie aż avio zadziała. Być może z powodu senności? Albo (chociaż to pewnie nieprawdopodobne) że to był mój pierwszy raz? No i czy powinnam jeszcze raz spróbować? Z góry dzięki za odpowiedzi :P
§h¶ôňgĽéĐ.
Czy czuć tą aviomarinową fazę? Ogłupienie itd? Czy raczej samego Dexa z efektami avio?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/221176_r2_940.jpg)
Alkohol zabija 82 osoby dziennie. "W Radomiu jest więcej monopolowych niż w całej Szwecji"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cognitivemarijuana.jpg)
Długotrwałe używanie marihuany może mieć wpływ na zdolności poznawcze
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/f5.large_.jpg)
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu
Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/image-1-1038x692.png)
Największa w historii analiza potwierdza: marihuana skuteczna w leczeniu objawów nowotworowych
W ciągu ostatnich miesięcy świat nauki zyskał dostęp do największej metaanalizy dotyczącej zastosowania marihuany w terapii nowotworów, przeprowadzonej przez Whole Health Oncology Institute we współpracy z The Chopra Foundation i opublikowanej w prestiżowym czasopiśmie Frontiers in Oncology. Wyniki są jednoznaczne – istnieje przytłaczający konsensus naukowy, że medyczna marihuana skutecznie łagodzi objawy choroby nowotworowej i poprawia jakość życia pacjentów.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jrt-treated-cortical-neuron.jpg)
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD
Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.