co do pytania wyżej, to najczęściej rozgryzam te nasze podłużne, woskowate tableteczki na trzy części i popijam wodą. zdarza mi się również, gdy wymaga tego sytuacja - rozgnieść wałkiem całą dawkę na właśnie "ten" pył i po wsypaniu do gardła szybko zapijam czymś b. słodkim. skrócenie czasu wkręcenia kosztem ogromnego wyrzutu histaminy - coś za coś. poczytaj trochę o potencjalizatorach działania opiatów, jeśli szukasz takich informacji - wyszukiwarka to twój sprzymierzeniec.
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
emmm? 5mg na dobę metadonu to dużo według Ciebie? Bo mi to lekarze nie chcą uwierzyć, że tak niska dawka na mnie działa, gdzie relatywnie jestem z natury lekooporny.
PS. etap ćpania w moim życiu jest już od dawna zamknięty, nie na kłódkę, bo nikt nie jest święty, ale nie wpadam w chore ciągi i są to sytuacje jak raz na 3 msc jeden wieczór, nawet wliczając alkohol z resztą do którego podchodzę z natury jak do najgorszej trucizny xd
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
I dziewczyny...
Dawno mnie tu nie było.
Skończyłem szkołę - tech. Farmacji he he he - cpanie jakos odeszlo w kąt poza palonkiem przy weekendzie AAAALEE... ogółem znalazlem (?) I guess? Choć zapewne patent ten nie znam tylko ja i nie jest to nic innowacyjnego.
Wkrecilem sie jakos w DHC dziwnie lol. Jak cpalem jeszcze fest to zaaawsze, ale to ZA WSZE moim DOC był - Oksykodon. Eighty millis, simple as that. Nie sądziłem, że dość mid-strong (bardziej patrzac na drabine analgetyczną to chyba idąc w strone mid) opioid jakos mi sie spodoba, ALE GODDD DAYUMMM.
Kodeina na sterydach działająca na tyle dlugo, że jak zjem sobie więcej tj. Hmmm, no nie wiem... powiedzmy 660 a 900mg na wieczor to solidnie trzyma mnie jeszcze do next dnia 13-14:30 godziny. Wiadomka. Euforia trooooooooszkie, gdzies tam moze lacking w porownaniu do OG Codeine, ale oh ciepelko... oh ujebanie... oh sedacja. No naprawdę szczególnie w cenie, w której wylapuje na tym patencie gdzie przez 2msc zebralem juz 12 słoikow pustych w szafce xD Niby 60tki bo 90tek spore braki są, ale kilka (bodaj 3 lub 4 opak 90mg tez są)...
AAAALE... PRZEJDŹMY DO RZECZY.
Panowie. Powiedzcie mi co robie źle/nie tak/niewłaściwie, a może shiiii... idk
Wiecie... nie jest to oczywiście rodzaj tego typu, którego nie idzie wytrzymać i się zwijasz z bólu Niemniej jednak nie ukrywam bardzo bardzo często psuje to klimat i Vibe oraz czilowanie bo się tylko wkurwiam że boli głowa.
Proszę o porady; protipy whatever chłopaki!
Peace
EDIT: Aha, tak przy okazji dodam, a nóż może gdzieś tutaj leży wina i mi pomożecie/ naprowadzicie.
W życiu poza Ulką (mam teraz na mysli stare czasy full synth. RC opio) oraz Fetty i jego pochodnymi - próbowałem chyba wszystkich Opiatów/Opioidów.
I KURWA MAĆĆ... Szczególnie (!!!) gdy zrobie sobie parodniowy lub tygodniowy T-Break od DHC - nie jestem w stanie pomyśleć o jakimkolwiek innym Opio, które powodowały u mnie tak POTĘŻNY; MOCARNY wręcz Wyrzut Histaminy.
Majka I.V nawet sie chowa przy pogryzionych 600mg oral, pogryzionych DHC.
Może ta bolącą lub raczej uciskająca jak taka obejma, skronie głowa wynikać z tak przeebanego alergicznego wyrzutu H ?
Może kupiłbym sobie w tab. czy tam syrupie Promethazyne i spróbował tak na pół godzinki przed DHC wrzucić z ~25-50mg właśnie ów specyfiku. Swoją drogą - też tak samo bezpośrednio Boostuje działanie jak w przypadku zwykłej Codeine? Mam na myśli tu działanie nie tyle już synergiczne, a na poziomie metabolizmu i wątroby.
Pamiętam Cod w/ Pro to byla świetna rzecz i tak teraz przyszła mi do głowy myśl czy jako starszy braciszek Kodeiny, zadziała tak samo w tym połączeniu i kto wie, fiu fiiu hahahaha Może byłoby jeszcze przyjemniej? ^
TAK CZY SIAK PROSZE Z TYM BUUUULEM GŁÓWKI MI COŚ DORADZIĆ. MÓWIĘ NO, JAKBY NA SKRONIE KTOS ZAŁOŻYŁ MI OBRĘCZ
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/listrzaskowski.jpg)
Zaskakujące słowa Tomasza Lisa. "Odrobina amfy by Rafałowi nie zaszkodziła"
Zaskakujące słowa Tomasza Lisa! W swoim internetowym programie, w którym dyskutował na temat kampanii wyborczej, nagle stwierdził, że "odrobina amfy [amfetaminy - dop. red.]" Rafałowi Trzaskowskiemu by "nie zaszkodziła".
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/nabrzeskiej.jpg)
Magazyn z narkotykami na dachu budynku
Stołeczni policjanci wkroczyli w czwartek na warszawską Pragę, gdzie na ulicy Brzeskiej zlikwidowali magazyn z narkotykami. Zatrzymali do sprawy 39-latka, do którego mogły należeć znalezione substancje: heroina, amfetamina, mefedron, kokaina i marihuana.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kot-przemytnik.jpg)
"Narkociak" próbował przemycić narkotyki do więzienia
Koci kurier z narkotykami wpadł na gorącym uczynku. Strażnicy kostarykańskiego więzienia zatrzymali kota, który do futra miał przyklejone paczki z marihuaną i crackiem. Zwierzak próbował przedostać się na teren zakładu karnego.