Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 1769 • Strona 174 z 177
 • 3339 / 504 / 0
06 października 2021p4g4y0zzz(X) pisze:
Pierwsze 3 dni właśnie zajebiście działają każde dawki. Teraz zarzucam po 1.3g i prawie nic prócz swędzenia i wkurwienia. Coraz bardziej mnie rozczarowuje te dhc. Zna ktoś sposób żeby znowu poczuć działanie, oprócz przejścia skręta i detoxu? Może jakiś mix?
Stary dokładnie to samo! te DHC to już o kant dupy rozbić bo nie powiem początki były spoko ale co jakiś czas jak wpada mi dhc w łapy to jest coraz gorzej (bynajmniej w moim przypadku). Wczoraj rano odebrałem dwa opakowania 60mg 60szt. Przez cały dzień i noc (bo nie spałem) zjadłem pokruszone 33 szt. czyli prawie 2 gramy i nic poprawy nastroju, tej opiatowej podniety... Jakieś grzanie się utrzymuje ale co z tego i jeszcze tak mi histaminę wywala (najmocniej z wszystkich opio jakie próbowałem) no to tak mi wywala że na twarzy to jestem jakiś wysuszony i czerwony jak burak a drapię się wszędzie... Sucho u ustach, same uboki...

Mało tego, wkurwienie jest tak jak piszesz ale jeszcze u mnie po upływie godziny-dwóch od podania dhc pojawiają się takie dziwne lęki, taka chujowa otoczka opiatowa. Czuję się powiedziałbym bardziej struty jakby...

Tak jak na tramal czasem narzekam to teraz jest trampek>dhc, przynajmniej na tramcu to chociaż energia jest i poprawa nastroju.

Jedyny plus wczorajszej zabawy był taki że w nocy dorzuciłem 4 klony 2mg to jeszcze nigdy w życiu takich noddów nie miałem, no głowa tak mi opadała że nie wiedziałem gdzie jestem. W sumie to dostałem na pocieszenie xd

Jeszcze mam lekko ponad paczkę także muszę wykorzystać to aby tylko skręt mnie nie dopadł (bo ostatnio na opio lecę) a do wypisania tramalu jeszcze z 15 dni.
- CARBON BASED LIFEFORMS -
 • 425 / 47 / 0
Generalnie DHC samo w sobie jest strasznie metaliczne i kapryśne, zauważyłem to nawet po krótkim weekendowym ciągu, za 1 bardzo metaliczne noddy a 2 dni pozniej dostalem uboki. I tak jak kolega wyzej, tez wole tramal mimo ze musze troche tego wpierdolic to jest lzejszy, milszy w odczuciu niz uderzenia euforii po calym ciele przy DHC
Jestem dość trudny.
 • 1107 / 217 / 0
Bo samo DHC to do ćpania takie sobie coś, jeśli już to np. do oxy i podobnych substancji jakiś czas przed, wzmacnia i wydłuża działanie, przy samym oxy musiałbym brać go 2x dziennie, w takim miksie na 24h wystarcza spokojnie. No i najważniejsze, czyli jak dla mnie najlepszy substytut.
Odkąd pamiętam zawsze mam przy sobie conajmniej pół, a najlepiej całe opakowanie na czarną godzinę, w razie jakiejś draki mogę przetrwać długi czas i właściwie nie pamiętam już co to skręt. Może nie każdy ma tak samo, ale dla mnie to taki wunderdrag, do wszystkiego pasuje i do wielu rzeczy się nada. Przy moim ćpaniu to jest dla mnie taka lepsza wersja metadonu, mogę sobie wskoczyć i bezpiecznie na tym siedzieć i w przeciwieństwie do niego nie są to żadne kajdany i to prawdopodobnie na resztę życia tylko wręcz przeciwnie, łatwiejsza furtka żeby całkowicie wycofać się z tematu.
 • 7 / 1 / 0
Dostałem 4 słoiki po 90mg 60 tabs na 30%
Przekroczyło to limit na jeden zakup myślałem że będzie lipa ale miła Pani magister sprzedała mi na raz tylko na 2 paragony. 19.06 zł za opakowanie. Do tego
Pregabalin 150mg 56tabs
Alprazolam 1mg 30tab x2
Estazolam 2mg 28tab x2
I Ketrel na Ryczałt
Na trochę starczy.
Tylko jedna apteka we Włocławku miała 1 opakowanie, ale nie było problemu z zamówieniem.
 • 34 / 2 / 0
Siema.
W ok 3 tyg zjadłem 3 paczki dhc 2x60 1x90, powiedzmy z pół butli trampka. Dawki nie mniejsze niż 800 każdego na raz. Rozumiem że skręt może wystąpić. Z tym że u mnie nie ma ciepła/zimna, pocenia się.
Natomiast ból nóg i reszty ciała odmawia chęci życia no i wiadomo 3ci dzień od ostatniego g dhc i dalej zaklejony starsznie.
Rozumiem że to skręt i nie doszukiwać się korony ani nic. Staram się wygluszyc to aktualnie 180mg dhc rano bez kruszenia, odrobinka benzo typu 1mg clona no i nlpz naproxen+ibuprofen, za parę dni mam nadzieję już utne dhc i starcza same nlpz. Jest lekko lepiej ale od zwykłego życia to daleko. Najgorsza ta brak chęci do działania, jak przejdzie bol to wraca. Druga sprawa normalne że jedząc 4k dziennie nagle mogę jeść 1 posiłek i styka? Pozdrawiam
 • 408 / 49 / 0
Ostatnio biorąc DHC jako podkładkę do OXY nie za bardzo chce mi się jeść. W prawdzie spory chłop jestem, jednak ciekawi mnie skąd ten nagły spadek apetytu? Trwa on około 3 tygodnie i zaczął się w momencie kiedy wyzdrowiałem z przeziębienia.

PS. Obecnie strasznie trudno jest dostać DHC. Zabrakło go nawet w sieciówkach. Wiecie może dlaczego brakuje nie tylko tego leku?
 • 116 / 20 / 0
Czeskie apteki widocznie nie mają tego problemu, dostaję takie z DN z tego samego źródła z czeskimi (może słowackimi? nie znam się) napisami już jakiś czas.
Za dnia idiotą, w nocy zaś debilem.
 • 3339 / 504 / 0
06 lutego 2022mariusz9984 pisze:
Ostatnio biorąc DHC jako podkładkę do OXY nie za bardzo chce mi się jeść. W prawdzie spory chłop jestem, jednak ciekawi mnie skąd ten nagły spadek apetytu? Trwa on około 3 tygodnie i zaczął się w momencie kiedy wyzdrowiałem z przeziębienia.

PS. Obecnie strasznie trudno jest dostać DHC. Zabrakło go nawet w sieciówkach. Wiecie może dlaczego brakuje nie tylko tego leku?
No bez kitu widzę że nie jestem sam, u mnie we wszystkich aptekach a jest ich 5 (nie za duże miasto) niema DHC w hurtowniach... Ja prdl... Ile to może potrwać ?

Wiem że @DexPL zna się w tych sprawach.
- CARBON BASED LIFEFORMS -
 • 425 / 47 / 0
Ostatnimi czasy maja deficyt wszystkiego, nie wiem co robia giganty farmaceutyczne ale napewno traca pieniadze %-D Ja bylem ostatnio realizowac recepte to na 10 aptek 1 miala lek do zamowienia, klony to samo 1 na 3 apteki max 2 paczki. Az dziwne.
Jestem dość trudny.
 • 408 / 49 / 0
@polymerase i @furyofpatientman opcje według mnie są dwie:
 1. Być może dostarczają firmom produkującym szczepionki jakieś substancje i w ten sposób laboratoria i linie produkcyjne są u nich zajęte.
 2. Jeżeli Chiny znów ograniczyły eksport substancji do leków wówczas producenci mogą mieć problem z produkcją.
ODPOWIEDZ
Posty: 1769 • Strona 174 z 177
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.