Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 70 • Strona 6 z 7
  • 1869 / 433 / 0
To nie jest substancja do pukania - wątpię zebyś miał po tym jakiś wjazd za to zadrapiesz się na śmieć xD To dokładnie tak jakby tramadol po żyłach walić - no chyba że lubisz

@p4g4y0zzz(X)
  • 2870 / 941 / 0
ja również odradzam bawienia się w jakiekolwiek inne drogi podania DHC Continus niż doustna. sam środek nie jest w ogóle przeznaczony do iniekcji, bo może spowodować zabójczy wyrzut histaminy, podobnie jak kodeina. zakładam, że same tabletki również są ciężkie do przerobienia, takie woskowate.

ja biorę doustnie i jestem zadowolony %-D
przez dłuższy czas mogę nie być dostępny na forum. brak mojej aktywności spowodowany jest przyczynami osobistymi, które opiszę po powrocie. nie będę w stanie odpisywać na PM-y.

liczę, że szybko wrócę

pozdrawiam wszystkich, przodownik
  • 1279 / 121 / 0
Przodownik zgadza się dhc tylko doustnie , możesz dodać ,odrobinę tramalu jeśli uważasz dawki za nie wystarczające.
  • 269 / 39 / 0
Niedlugo wpadnie mi paka. Ile zarzucać by pogrzało jeśli mam tolerke na oxy ~120mg?
:tabletki:
  • 1869 / 433 / 0
[wgl najpierw powinieneś próbę zrobić uczuleniową i wziąć 120 max ]
Jak pierwszy raz nie więcej jak 600/650 . Chociaż teoretycznie bys mógł zjeść nawet do 800set to tego nie rób bo na początku znajomości z DHC występuje MEGA reakcja histaminowa, ona szybko znika po dłuższym stosowaniu ale na dzień dobry jest naprawdę srogo ...

ostatnio kolega który w życiu opio nie jadł - zjadł 300mg dhc i co ??? i nic prawie nie poczuł. ale każdy organizm jest inny. Nie wiem czy Ty jestes duży chłop jak ja czy bardziej wersja karakan. I Ile czasu wgl dochodziłeś do tego 120 oxy? Także te dawki są jedynie orientacyjne.
  • 269 / 39 / 0
Juz próbowałem dhc to takie 300mg mnie nie ruszało. Do dawek 120mg oxy doszedlem w jakieś 3/4 miechy
:tabletki:
  • 269 / 39 / 0
Jak jest z waleniem tego per sniff? Prosze o scalenie
:tabletki:
  • 1869 / 433 / 0
Tego się nie wali do nosa. To jest winian - człowieku jk byś to załadował to nosa to byś cierpiał katusze i musiał bys tego wysnifowac pokaźną kupkę więc snifowanie mija się z celem. Np przy oksykodonie tez nie ma sensu ale jest to możliwe jak ktoś strasznie chce ze względu na ilosc substancji. W przypadku DHC zapomnij.... Pozdro
  • 1972 / 75 / 0
Powiem tak, pierdolita głupoty, dhc w porównaniu do majki czy nawet kody prawie nie wywołuje u mnie reakcji histaminowych. Wrzucam po 900 max,te swędzenie po dhc to takie swoiste jest. Tu zaswedzi tam zaswędzi, Ale starczy podrapać i nie swędzi. Po kodzie majce to puchnie, czerwienieje i im bardziej drapiesz tym bardziej swędzi. Dzisiaj puknąłem 720mg i naprawdę morfina w chuj bardziej histamine wydupca, już nie mówiąc o opium, bo to w ogóle hardcore. Pojawiają się swoiste "igły" na ciele, najbardziej na głowie. No i w miejscu kłucia swędzi dosyć mocno. Wykminiłem jak to oczyścić do hukania, Ale rzeczywiście nie opłaca się. Szkoda kabli. Działa tak samo jak p.o. Ale wchodzi odrazu i działa krócej. W ogóle zjebana substancja. Pierwsze 2 dni działa w miarę przyjemnie. Później to można wpierdalać jak cukierki i tylko pocenie, podswędzywanie, zaparcia i leciutka sedacja. Kodeina to chociaż przyjemnie, euforycznie wchodzi po 600mg. Tu zero wejścia ale za to mnie trzyma z 6-8h. Całość. Ten taki spidujący peak, że ma się ochotę robić wszystko to z 2h, a koda 15min. Imo już bupra przyjemniejsza, mniej uboków i dłużej trzyma. Do dłuższego stosowania lepsza koda bo tu naprawdę po 2 dniach prawie nie czuję działania. No ale cenowo wygrywa w chuj. 5400mg za 40zl, to jak 36 paczek thio po 150mg które dochodzą do 10zł za sztukę.
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2021 przez p4g4y0zzz(X), łącznie zmieniany 3 razy.
The mind is the most dangerous weapon alive
Spin doctors operate behind enemy lines
Mind control, something you could potentially buy
The new holy war has arrived, you ready to DIE?
  • 1972 / 75 / 0
Sorry, wysłałem dwukrotnie, proszę usunąć jeśli przeszkadza.
The mind is the most dangerous weapon alive
Spin doctors operate behind enemy lines
Mind control, something you could potentially buy
The new holy war has arrived, you ready to DIE?
ODPOWIEDZ
Posty: 70 • Strona 6 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.