Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 179 • Strona 1 z 18
  • 11 / / 0
difenhydramina (łac. Diphenhydraminum) – organiczny związek chemiczny, pochodna etanoloaminy, lek przeciwhistaminowy pierwszej generacji dostępny bez recepty. Wykazuje silne działanie ośrodkowe i cholinolityczne. Hamuje podrażnienie błędnika. Podawany jest profilaktycznie w celu zapobiegania kinetozom.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Difenhydramina

Elo! Moglibyście mi powiedzieć nazwy lekow zawierających Difenhydramine. Bo bardzo zainteresowala mnie ta substancja:) I prosilbym aby ktos blizej napisal jaka jest roznica tripow na difenhydraminie a na Aviomarinie(dimenhydrynat)?

Dodano strukturę + wiki + opis - 909
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 324 / 6 / 0
Napewno apap noc zawiera difenhydramine. Co jeszcze to nie wiem. A w działaniu chyba sie nie rózni bardziej od dimenhydrynatu poza tym że działa 2 razy mocniej.
Zobacz sobie na Wikipedii wzór strukturalny jednego i drugiego to sczaisz o co chodzi.
Uwaga! Użytkownik papawer somniferum nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11 / / 0
Patrzylem wczesniej i wiem ze sa do siebie bardzo podobne ale na wiki niewiele pisza o uzyciu poza medycznym:) Moglibyscie jeszcze napisac jaka dawke tego zazyc aby zadzialalo pozamedycznie:)
  • 1154 / 28 / 0
To chyba jako antyhistamina do opio sluzy, a nie do cpania? Chcesz sie tym uwalic jak aviomarinem, zeby halucynacji dostac?
  • 219 / 4 / 0
Był już o tym temat, z resztą niedawno założony. Chodziło tam o to, jak oddzielić difenhydraminę od paracetamolu właśnie w apap noc.
Przeszperałem teraz z nudów po necie i nie znalazłem konkurenta dla tego leku - są wprawdzie jakieś krople do oczu z difenh. , ale zawierają jej dramatycznie mało.
Jeżeli świadom jesteś konsekwencji, sprawdziłeś reakcję alergiczną i potrafisz oddzielić paracetamol, to polecałbym całe opakowanie apap noc (625 mg). Ja nie lubię działania dimenhydrynatu, więc po pochodnej nie spodziewam się przełomu.
"Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa
Nie powiem nawet 'pies cię jebał'
Bo to mezalians byłby dla psa"
  • 474 / 9 / 0
no na przykład dla mnie to aviomarin jest lepszy o wiele od apapu noc do kody. lepiej wzmacnia kode :-)
Maisssterrr qrwy
  • 11 / / 0
Ej znalazlem jeszcze jeden lek zawierajacy difenhydramina.Nazywa sie Benadryl i jest bez recki co o nim sadzicie?? A tak poza tym slyszalem ze po avio sie zyga:/ Czy po tym tez tak bedzie skoro jest difenhydramina jest pochodna?? A tak w ogole to ile avio klepie a ile trzyma difenhydramina?
  • 528 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: codeine »
[quote="T.H.C.92"]
Ej znalazlem jeszcze jeden lek zawierajacy difenhydramina.Nazywa sie Benadryl i jest bez recki co o nim sadzicie?? A tak poza tym slyszalem ze po avio sie zyga]

Benadryl został wycofany. Nie ma go w polsce. A czy się rzyga po Avio? Niewiem, ale wydaje mi się, że wszystkie antyhistaminy I generacji działają przeciwwymiotnie.
Uwaga! Użytkownik codeine nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 884 / 21 / 0
codeine pisze:
wydaje mi się, że wszystkie antyhistaminy I generacji działają przeciwwymiotnie.
Nie jestem pewien czy wszystkie, ale aviomarin na pewno, w końcu jest na chorobę lokomocyjną i to nie jest jakaś kwestia blokowania receptorów lokomocyjnych w mózgu ;-)) Tylko zwykłe działanie przeciwwymiotne.
Nawet czytałem kiedyś trip raport dot dimenhydrinatu, autorowi zrobiło się niedobrze i próbował zwymiotować, nawet sprowokować, ale to nic nie dawało, po prostu nie dało rady ;) Wniosek nasuwa się sam.
Uwaga! Użytkownik Night Garden nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11 / / 0
Wiem wiem ze antyhistaminy dzialaja przeciwwymiotnie:) Ale czytalem wlasnie na hyperku ze w dawkach poza medycznych dziala odwrotnie:) Dlatego sie pytam:)
ODPOWIEDZ
Posty: 179 • Strona 1 z 18
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.