Difenhydramina - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 622 / 5 / 0

CosmoDo pisze:
Mam takie pytanko ?? Co może spotęgować działanie Dimenhydraminy z łatwo dostępnych środków , popularnych leków ?
Difenhydramina (APAP Noc).

• 198 / / 0

Jeśli chodzi o działanie przeciwwymiotne Difenhydraminy to go nie posiada , albo jest ono słabe . Wydaje mi się tak ponieważ kiedyś zażyłem 450mg dxm i 75mg difenhydraminy ,popiłem sokiem grejpfrutowym i rzygałem parę razy . Ogólnie po dexie rzadko rzygam , więc nie wiem czy difenhydramina na to nie wpłynęła .
Przy następnej okazji jak zarzucę dexa ( a nie wiem kiedy to będzie bo rzadko biorę dxm) to połączę go z dimenhydrantem . Myślę , że wtedy nie powinny wystąpić żadne wymioty , skoro dmh ma bardzo silne działanie przeciwwymiotne , no i fajny psychodeliczny trip powinien być .
Ostatnio zmieniony 21 grudnia 2007 przez Xavi, łącznie zmieniany 1 raz.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Zastawiają wejścia do sklepów z marihuaną cementowymi blokami.

Władze Toronto zaczęły uniemożliwiać dostęp do nielegalnych sklepów z marihuaną zastawiając ich wejścia dużymi cementowymi blokami.

Użytkownik nieaktywny
  • 486 / / 0

Xavi, : Czytałem FAQ o aviomarinie i pisze tam o tym, że ktoś umarł po połączeniu avio z dxm, więc uważaj z apapem(czy co ty tam bierzesz:))

idn

• 586 / 4 / 0

wiesz, wszystko zależy od ilości. umrzeć można nawet od zwykłej wody; a to faq zakłada wpieprzanie dimenka w ilości powyżej 500 mg (co jest samo w sobie głupim pomysłem imo).

Użytkownik nieaktywny
  • 486 / / 0

Otrzymałem difenhydraminę tak jak otrzymuje się kodeinę z antidolu.

Po 6 tabletkach apapu noc (+4, półtora h później)nie czułem nic innego niż senność i "większy" ciężar ciała, czyli tyle so po 5 tabletkach aviomarinu.

Spodziewałem się czegoś lepszego, bo ponoć to jest 2 razy mocniejsze od dimenhydrynatu.

Czy gdy wypije na raz roztwór z 10 tabletek, to będę miał jakieś halucynacje?
Jeżeli tak, to ile będą one trwać?

Jadłem na pusty żołądek.

Użytkownik nieaktywny
  • 622 / 5 / 0

CannaBeat pisze:
Otrzymałem difenhydraminę tak jak otrzymuje się kodeinę z antidolu.

Po 6 tabletkach apapu noc (+4, półtora h później)nie czułem nic innego niż senność i "większy" ciężar ciała, czyli tyle so po 5 tabletkach aviomarinu.

Spodziewałem się czegoś lepszego, bo ponoć to jest 2 razy mocniejsze od dimenhydrynatu.

Czy gdy wypije na raz roztwór z 10 tabletek, to będę miał jakieś halucynacje?
Jeżeli tak, to ile będą one trwać?

Jadłem na pusty żołądek.
Małoooo....

Zrób ekstrakcję z 24 tabl. Wtedy poczujesz.

Aha i już wspominałem:

1 tabl. APAP Noc = 1 tabl. Avio

Więc wiesz. Tylko w jednym masz 25 a w drugim 50mg.

Użytkownik nieaktywny
  • 486 / / 0

Heh, z tymi 24 to trochę przesada chyba:)

Po prostu zdziwiłem się, gdy po 10 tabletkach apapu noc mi nic nie było, a w jednym trip raporcie przeczytałem o kolesiu, co widział twarze na ścianach po 10 tabletkach aviomarinu.

Użytkownik nieaktywny
  • 19 / / 0

Difenhydraminę zawierają jeszcze krople do oczu Betadrin. Warto o nich wspomnieć jednak z innego powodu, bowiem jak się upierdolisz zielem i nie chcesz żeby ci gały na czerwono się jarzyły wkraplasz Betadrin i ciągu minuty białka są czyściutkie i bielutkie. Lepszych kropel w tym celu nie znalazłem, a testowałem parę. Naprawdę polecam.
Aha, te krople są na receptę, ale jak dobrze się zagada i powie że zawsze tego używało, to sprzedają bez większego problemu.
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2007 przez elmer, łącznie zmieniany 1 raz.

• 2744 / 22 / 0

ile stoją te krople?

Użytkownik nieaktywny
  • 622 / 5 / 0

Jezus pisze:
ile stoją te krople?
Ja za 10zł kupowałem 2 tubki po 5ml każda. Ale to było ze 2 lata temu.

Tam jest wszystko co potrzeba: difenhydramina i nafazolina chyba (czyli to co zwęża naczynia krwionośne).
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata