Detox od trawy

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1387 / 134 / 0

Tu nie ma żadnej specjalnej techniki, nie trzeba kupować specjalnych środków. Po prostu przestajesz palić, zajmujesz się czymś innym (praca, hobby) i już. Nie ma z tym żadnego problemu.

Problemy z odstawieniem są przy opio, nie ziole.
  • 442 / 23 / 0

Ja wlasnie nawet przy ziole mam problem bo lapie wtedy doly czesto i ciagle nic mnie nie cieszy i no zajaralbym :liść: .Wlasnie dlatego nie sprobuje nigdy twardych :amfa: ani niczego procz psychodelikow.Ciezko jarac przestac nie jest zrobic pare dni przerwy(jak jaram robie je caly czas ) czy cos ,ale tak dlugo wytrwac to wyzwanie .4 dzien nie jaram i dalej jest chujowo ale amotywacja zniknela chociaz,mysle nad 5htp ale nwm czy cos pomoze .Jakis czas temu z braku trawy nawet DXM wpierdalalem ale dalem sb z tym spokoj .

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Zaskakująca przesyłka do Zakładu Karnego w Tarnowie. Tak przemycano narkotyki

Jeden z więźniów zakładu karnego w Tarnowie poprosił bliskich, żeby przesłali mu program telewizyjny. Z pozoru nie było w tym nic podejrzanego...
  • 789 / 58 / 0

trawka wbrew pozorom mocno uzależnia psychicznie i wykrzywia twoje poznanie. Faza oczywiście ma swoje uroki, ale ziółko wciąga i jakakolwiek kumulacyjna nauka (języki, programowanie) jest niemożliwa. Szybko zapomina się, co robilo się wcześniej i uderza w dyscyplinę (zioło rozleniwia).
  • 442 / 23 / 0

wisienka na torcie sa jeszcze sny,ktore dodatkowo nakrecaja
  • 28 / 3 / 0

Podczas detoxu miewam zawsze sny ciekawe.. fantastyczne oraz horrory..
Mnie zawsze puchną oczy i strasznie bolą gdy przestaje palić..
Zawsze mnie to drażni i zniechęca do dalszego detoxu bo jak zaczne palić to opuchlizna znika, ciśnienie w oku niższe itd. Jak wam mija detox moi drodzy ?
  • 213 / 1 / 0

Dziś mija 2 tygodnie od kiedy ostatnio zakurzyłem i wydaje mi się, że najgorsze mam za sobą. Pierwszy tydzień ciągle chodziłem nie wyspany, wkurwiony, a teraz już nie mam takiej chęci na zapalenie choć zastępuje fajkami i browarami, ale i to trzeba będzie ograniczyć. Największy widoczny plus póki co to więcej siana w portfelu, zobaczmy kiedy uda się zregenerować mózg, bo po codziennym jaraniu przypominał gąbkę. Mój rekord w detoxie to 7 miechów. Szkoda, że nie umiem znaleźć złotego środka, czyli albo jaranie w opór codziennie albo wcale.
  • 789 / 58 / 0

Detox jest konieczny by nauczyć się żyć bez i być szczęśliwym, inaczej to niestety uzależnienie
  • 442 / 23 / 0

10 dzien nie jaram i dalej w glowie jest mala chec na jaranie i mi sie kilka razy snilo jaranie
  • 7 / 1 / 0

07 września 2019szczypior_2005 pisze:
Power Flush Permanent - Zakupiłem 2 szt. Planuje detox. Niewiem tylko od kiedy zaczynam.. ale zaczyna mnie wkurwiać to palenie codzienne...
Napisz coś konkretnie na temat Power Flush Permanent jak już zacząłeś stosować
  • 304 / 22 / 0

U mnie już leci 9 miesięcy bez bucha i jest zajebiście. Nie myślę o tym wcale a trawy pod dostatkiem bo wiadomo taka pora roku.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata