Detoksyfikacja organizmu

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 8 / / 0

Czy znacie sposoby "domowe", farmakologiczne lub jakie bądź pozwalające na usunięcie z oranizmu "syfu narkotykowego"... chcaiłbym poprostu pozbyc sie zbędnego balastu... %-D

Użytkownik nieaktywny
  • 116 / / 0

Nie ćpaj przez miesiąc

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Po pościgu policjanci z Ustronia zgarnęli blisko 3 kg narkotyków

Policjanci z cieszyńskiej komendy zatrzymali po pościgu 24-letniego mężczyznę, który uciekał ulicami Ustronia. Najprawdopodobniej kierował samochodem pod wpływem dopalaczy.

Użytkownik nieaktywny
  • 30 / 1 / 0

chodzi Ci o detoksykacje czy intensyfikacje? :-p

• 8 / / 0

o detoksykacje

Użytkownik nieaktywny
  • 30 / 1 / 0

a czego chcesz sie wyzbyc?

• 8 / / 0

głównie THC...

Użytkownik nieaktywny
  • 30 / 1 / 0

no to tak jak pisal buczu. abstynencja. ;-) ewentualnie sprobuj duuuuuuuuuuzo mleka czesto i gesto po bakaniu ale watpie zeby to dalo zadowalajace efekty.. :-/ niestety nie jestem czasteczka THC i nie wiem z czym bym sie najchetniej wiazal. ;-) poza tym ze tluszcze. :-p

• 8 / / 0

ale ten tłuszcz najprawdopodobniej zostanie w organizmnie... także to nie jest chba dobre rozwiązanie...

Użytkownik nieaktywny
  • 30 / 1 / 0

rozwazalem tez taka opcje. i miedzy innymi dlatego napisalem ze nie jestem czasteczka THC. ;-) po prostu rob przerwy. :-) aaa i wysilek fizyczny moglby cos pomoc. :-D

• 8 / / 0

no, to się zgadza...moja koncepcja jest taka żeby rano cwiczyc na pusty żołądek plus do tego może kofeina bo przyspiesza redukcje tkani tłuszczowej...
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 89 uczestników Wejdź na czata