Designer Cocaine, Fenylotropany - Wątek ogólny

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 350 / 12 / 0

A testował ktoś z was albo słyszał o zbliżającej się syntezie innych związków z grupy RTI-XXX ? :D
  • 18 / / 0

Kiedyś szczury miały RTI, waliłem to i szczerze powiem że to była jedyna substancja która mi przypominała orginał....

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

5-latek przyniósł do przedszkola woreczek z amfetaminą

Dyżurny oławskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie od dyrektora przedszkola w gminie Jelcz-Laskowice o tym, że u 5-latka znaleziony został „woreczek foliowy z białym proszkiem”.
  • 65 / 2 / 0

Pamiętam w 2010r dostałem przypadkowo pFPP - przypominało to w 70% koko nie próbowałem chyba nic innego tak podobnego do koko
  • 102 / 3 / 0

Ze co??
Mowisz o pFPP czyli o 4-Fluorophenylpiperazine.
Jak moze piperazyna byc podobna do koko? Cos mi sie wydaje ze nigdy koksu nie jadles.
Ewentualnie pomyliles nazwa substacji(czyt. pFPP).
  • 119 / 12 / 0

Brakuje mi tak szczerze mówiąc całkowicie nowych szkieletów substancji psychoaktywnych. Są paraliżująco-drgawkowe/kokainy i inne, a nie ma nowych grup cząsteczek. Wiem że wielkość cząsteczki i powinowactwo jest lekko ograniczone, ale może czas na zupełnie nowe szkielety? I tak większość pewnie sprawdzona przed 2 ws lub trochę po. Podmieniamy stare, atomy, zwiększenie łańcucha,. czy też izomeria optyczna,. pewnie też coś na zasadzie izotopu, czy też zwykła podmianka atomu na tak samo wartościowy. Dajcie czegoś kurwa ultra, niekoniecznie kokaina. ;3
  • 65 / 2 / 0

muproject Vender od którego to miałem mówił , że to było pFPP. Kilka razy od niego to zamówiłem i działanie było zawsze podobne do koko. Po tym "pFPP" była straszna śmiechawa... czasami nie można było się przestać śmiać... Nie wiem czy to na pewno ta substancja była bo od innego vendera pFPP działało już zupełnie inaczej... Ale tamtych bomb na tym nie zapomnę.
  • 102 / 3 / 0

Ok 4pfpp dzialalo *smiesznie*. Ale porownujesz 70% do coli. Nie wiem ale po coli to mi *smiechu* nie ma. Coca jest NDRI. 4pfpp to bardziej sero, kiedys czesto byla uzywana do podbijania dzialania ketonow a dokladniej mefedronu :) wydluzala czas dzialania i podbijala moc
  • 3 / / 0

RTI bardzo, cenowo przystępnie chodź dawno nie wizdiałem nigdzie.
  • 15 / 1 / 0

W europie maja syntacaine=troparil, mozna kupic 90% albo rozcier 20%, probowal ktos? na stronie widzialem pozytywne opinie..wiadomo, ze ludzi przezartych ostrymi stimami to nie zadowoli jesli w ogole cokolwiek poczuja ale interesuje mnie opinia kogos wyczulonego na delikatnie dzialanie kokainy

Wyzieto nazwe sklepow stteetart
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 63 uczestników Wejdź na czata