Designer Cocaine, Fenylotropany - Wątek ogólny

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1639 / 161 / 0

O ile noopept z etylofenidatem to dobry pomysł, tak 3mmc nie pasuje tam w ogóle, bo jest chamskim nieselektywnym releaserem neuroprzekaźników i zje cały ten miks jak nie dopasujesz dawek. Z drugiej strony 25mg etylofenidatu i bardzo mało 3mmc czyli gdzieś 75mg(wszystko sniffem) może dać bardzo fajne DELIKATNE podobieństwo do koksu, ale tego efektu pierdolnięcia 30 sekund po odłożeniu rury nie uzyskasz żadnym miksem.
  • 149 / 2 / 0

Tak jak pisałem wcześniej, nie musi być to pierdolnięcie na wejściu ala koks. Co do ilości 3-MMC to myślałem o jeszcze mniejszych dawkach niż piszesz.
NOOPEPT/EPH/3MMC W STOSUNKU 1/1/2 albo nawet 1/1/1.5
Bo tu potrzeba tylko odrobinkę serotoniny.
A może tak jakiś inny czysto serotoninowy b-k (jakieś propozycja), z tego co pamiętam to brefedron jest czymś w rodzaju SSRI, może by się nadał

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Policja tropi dopalacze u zbiegu ul. Wschodniej i Włókienniczej w Łodzi. Zatrzymała 14 osób

Policjanci ścigają przestępców, którzy u zbiegu ul. Wschodniej i ul. Włókienniczej w Łodzi handlują narkotykami i dawnymi dopalaczami, które teraz nazywają się „nowymi substancjami psychoaktywnymi”. Od początku roku zatrzymali tam 14 delikwentów, wśród których był 16-latek posiadający syntetyczny narkotyk na bazie marihuany.
  • 1639 / 161 / 0

No tak zapomniałem o brefie.

Zjedz noopept i za 30min sniffnij 20mg EPH i 60mg brefa i powinno cię zadowolić. Uprzedam jeszcze tylko, że ten miks to anihilacja śluzówki.

W ogóle ten mix to bardzo ciekawy pomysł jak tak teraz myślę. Nawet obeszłoby się bez noopeptu, ale jak masz to dlaczegoby nie.

• 149 / 2 / 0

Na razie tylko teoretyzuje, dopiero jak będę planował jakieś zakupy to chciałem wiedzieć jakie zabawki brać ;D
Także każda propozycja mile widziana.

Ktoś coś słyszał o rc'kach wpływających na sigme ? bo koks i to rusza, a to ma chyba dosyć duże znaczenie dla całokształtu działania koko. Pamiętam jak kiedyś jedząc DXM łącznie 450, rozłożone na cały dzień w bardzo różnych dawkach, całkiem przypadkiem złapałem sigme, nagle w pewnym momencie typowe działanie ustało i zaczęło się, poczucie mogę wszystko, jestem tym który zmieni świat itd. To wszystko tu i teraz. Więc myślę że w mniejszym natężeniu, przy koksie odpowiadało by to za poczucie znajdowania się w odpowiednim miejscu i czasie.

Re:

Użytkownik nieaktywny
  • 110 / 3 / 0

Kapiszonn pisze:
Na razie tylko teoretyzuje, dopiero jak będę planował jakieś zakupy to chciałem wiedzieć jakie zabawki brać ;D
Także każda propozycja mile widziana.

Ktoś coś słyszał o rc'kach wpływających na sigme ? bo koks i to rusza, a to ma chyba dosyć duże znaczenie dla całokształtu działania koko. Pamiętam jak kiedyś jedząc DXM łącznie 450, rozłożone na cały dzień w bardzo różnych dawkach, całkiem przypadkiem złapałem sigme, nagle w pewnym momencie typowe działanie ustało i zaczęło się, poczucie mogę wszystko, jestem tym który zmieni świat itd. To wszystko tu i teraz. Więc myślę że w mniejszym natężeniu, przy koksie odpowiadało by to za poczucie znajdowania się w odpowiednim miejscu i czasie.
sorry za offtop ale nie mogłem się powstrzymac mxe
  • 17 / 1 / 0

Mam synthcaine od znanego vendora w UK. Objetosciowo wyglada to bardzo dobrze. Jesli chodzi o dzialanie dupy nie urywa ale jest jak najbardziej adekwatne do ceny, tylko wedlug mnie jest dobrze zaczac od na prawde duuzej dzidy (przynajmniej wizualnie duzej bo jest to leciutki proch, jakos ok 200mg) i dojadac raz na czas malutkie dzidki ;) mialem 5, mialem wszystko zostawic na sobote bo ma byc melanz. Mialem tylko sprobowac i nie ruszac skonczylo sie tak, ze zamiast tylko sprobowac zerwalem juz druga nocke i zostalo mi niecale 2.. generalnie chodze porobiony od rana a w nocy probuje zasnac co mija sie z celem. Niby troche sumienie gryzie bo silnej woli zabraklo, wszystko mialo byc na sobote, ale z drugiej strony nie zaluje wiec jak cos polecam.. Sprobuje zostawic to co jeszcze mam i mam nadzieje, ze sie uda

2016 sty 23, 18:36 / scalono - surv

Teraz moge dodac, ze po dwoch dniach z tym syntetyczna kokaina i dwoch zerwanych nockach mialem w **uj wysokie cisnienie, co wstawalem tylko czarno przed oczami, totalny brak sil. Mam wade serca wiec zawsze to odczuwam bardziej niz wiekszosc ale znajomi, ktorzy brali to samo mieli podobnie takze w razie czego lepiej przygotowac cos na zbicie cisnienia jesli planujecie to wdupcac
  • 75 / 4 / 0

Syntetyczny koks haha dobre sobie w chuj. Ktoś wam pociska scieme opychając jakieś stimy z wypełniaczem i lidokainą a wy to łykacie jak pelikany. Niema czegoś takiego jak syntetyczny koks. Ròwnie dobrze można nazwać tramal syntetyczną heroina %D
  • 75 / 2 / 0

Analoganalogu pisze:
Syntetyczny koks haha dobre sobie w chuj. Ktoś wam pociska scieme opychając jakieś stimy z wypełniaczem i lidokainą a wy to łykacie jak pelikany. Niema czegoś takiego jak syntetyczny koks. Ròwnie dobrze można nazwać tramal syntetyczną heroina %D
Chyba każdy nawet idiota wie, że synthcaine to właśnie mieszanka różnych legalnych substancji mających przypominać koko.
  • 32 / 2 / 0

Testował ktoś może 4-FC ? :)

.
fluorokokaina-t42967.html
fluorokokaina-t42447.html
boli przejrzeć drugą stronę? :huh: - surv
  • 387 / 7 / 0

Dodam tylko, że z koksem to poza nazwą nie ma nic wspólnego.
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 68 uczestników Wejdź na czata