Czy już jest za zimno?

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 33 / / 0

zbliża się jesień, czuć to szczególnie w nocy, kiedy to ostatnio dochodzi do nawet 5-6 stopni. a moja kochana baba outdoorowa (easy sativa z FS) rośnie na tym zimnie. stąd pytanie: jakich temperatur się obawiać? kiedy moge stwierdzić, że trzeba przyspieszyć zbiory, żeby roślinka nie zamarzła? bardzo się o nią martwię :( proszę, pomóżcie!

• 1239 / 20 / 0

no chujowa trochę ta pogoda... ale podobno od połowy września ma być lepiej :-)
oby tylko przymrozku nie było... :-/

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Pomorskie: Kulisy przemytu 3 ton kokainy do Polski

Firma "krzak" ściągnęła do Polski 3 tony kokainy. Na zakupione w Ekwadorze dziesiątki ton pulpy ananasowej spółka nie miała odbiorców w kraju, co wzbudziło podejrzenia śledczych. Postanowili więc sprawdzić drogę towaru z Ameryki Południowej do Polski.

Użytkownik nieaktywny
  • 8 / / 0

jeżeli tylko niebędzie przymrozków i wilgoć nie utrzyma się zbyt długo wszystko powinno być ok. Martwić powinniśmy się zacząć kiedy taka pogoda jak dzisiaj utrzyma się przez ok. tydzień.

• 128 / / 0

Dopóki jest powyżej zera, wszystko gra. Moje jakoś późno zaczynaja dochodzić w tym roku, mam nadzieję, że plusowe temperatury utrzymaja sie jeszcze troszkę :) Bądźmy dobrej myśli.

• 302 / / 0

Pogoda się wyraźnie poprawia od paru dniu przynajmniej u mnie w rejonie, ostatnie 2 dni popołudniami słońce wychodziło i było dość ciepło (na krótki rękaw by się człwoeik przemęczył) a dziś od rana już pięknie swieci i jest ciepło, synoptycy zapowiadali drugą połowę września o wiele cieplejszą, czyżby udało im się zgadnąć ? A co to pogody i plantów to zbiory w drugiej połowie października nie są chyba jakimś cudem.

• 907 / 3 / 0

Afghani pisze:
Moje jakoś późno zaczynaja dochodzić w tym roku
ja mam tak samo dopiero 3 tygodnie tem topy zaczeły mi rosnąć
CANY pisze:
Pogoda się wyraźnie poprawia od paru dniu przynajmniej u mnie w rejonie, ostatnie 2 dni popołudniami słońce wychodziło i było dość ciepło, a dziś od rana już pięknie swieci i jest ciepło, synoptycy zapowiadali drugą połowę września o wiele cieplejszą, czyżby udało im się zgadnąć ? A co to pogody i plantów to zbiory w drugiej połowie października nie są chyba jakimś cudem.
heh u mnie rono (10:00) w słońcu było 28*C, teraz (12:00) termometr jest już w cieniu ale pokazuje 20*C
miejmy nadzieje, że będzie jak najwięcej świecić po tych dniach co lało jak z cebra

TGN

• 18 / / 0

U mnie nieopodal Wrocławia pogoda cud (przynajmniej na tle ostatnich dni). Temperatura około 20st, na niebie prawie żadnej chmurki, brak wiatru. Sam w taką pogodę chciałbym być dojrzewającym topem.

• 302 / / 0

No i proszę kolejny ładny tydzień za nami a kolejny również ma być ładny słoneczny i co ważne ciepłe noce.

ps. Prognoza 16 dniowa na TVN to wielka lipa, a oni mówią ze mają sprawdzalność powyżej 90%, rzadko kiedy się potwierdziła,
Ostatnio zmieniony 23 września 2007 przez CANY, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 51 / / 0

mysle ,że zalerzy od odmiany jak długo można trzymać.mam haze sativie i widze ze topy są długie i luzne.planuje trzymać ją jeszcze miesiąc, mysle ,że będzie dobrze heh

• 42 / / 0

CANY pisze:
No i proszę kolejny ładny tydzień za nami a kolejny również ma być ładny słoneczny i co ważne ciepłe noce.

ps. Prognoza 16 dniowa na TVN to wielka lipa, a oni mówią ze mają sprawdzalność powyżej 90%, rzadko kiedy się potwierdziła,
oni podają sprawdzalność pogody na jeden dzień czyli tej jedno dniowej a nie na 16 ]
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata