Czy już jest za zimno?

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 33 / / 0

zbliża się jesień, czuć to szczególnie w nocy, kiedy to ostatnio dochodzi do nawet 5-6 stopni. a moja kochana baba outdoorowa (easy sativa z FS) rośnie na tym zimnie. stąd pytanie: jakich temperatur się obawiać? kiedy moge stwierdzić, że trzeba przyspieszyć zbiory, żeby roślinka nie zamarzła? bardzo się o nią martwię :( proszę, pomóżcie!

• 1239 / 20 / 0

no chujowa trochę ta pogoda... ale podobno od połowy września ma być lepiej :-)
oby tylko przymrozku nie było... :-/

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Na razie sąd nie chce ścigać listem gończym znanego rapera

Wolski sąd nie zamierza na razie wydać listu gończego za Oliwierem R., znanym lepiej jako Bonus RPK, który 2 września miał się stawić w więzieniu. Wszystko rozstrzygnie się 10 października.

Użytkownik nieaktywny
  • 8 / / 0

jeżeli tylko niebędzie przymrozków i wilgoć nie utrzyma się zbyt długo wszystko powinno być ok. Martwić powinniśmy się zacząć kiedy taka pogoda jak dzisiaj utrzyma się przez ok. tydzień.

• 128 / / 0

Dopóki jest powyżej zera, wszystko gra. Moje jakoś późno zaczynaja dochodzić w tym roku, mam nadzieję, że plusowe temperatury utrzymaja sie jeszcze troszkę :) Bądźmy dobrej myśli.

• 302 / / 0

Pogoda się wyraźnie poprawia od paru dniu przynajmniej u mnie w rejonie, ostatnie 2 dni popołudniami słońce wychodziło i było dość ciepło (na krótki rękaw by się człwoeik przemęczył) a dziś od rana już pięknie swieci i jest ciepło, synoptycy zapowiadali drugą połowę września o wiele cieplejszą, czyżby udało im się zgadnąć ? A co to pogody i plantów to zbiory w drugiej połowie października nie są chyba jakimś cudem.

• 910 / 2 / 0

Afghani pisze:
Moje jakoś późno zaczynaja dochodzić w tym roku
ja mam tak samo dopiero 3 tygodnie tem topy zaczeły mi rosnąć
CANY pisze:
Pogoda się wyraźnie poprawia od paru dniu przynajmniej u mnie w rejonie, ostatnie 2 dni popołudniami słońce wychodziło i było dość ciepło, a dziś od rana już pięknie swieci i jest ciepło, synoptycy zapowiadali drugą połowę września o wiele cieplejszą, czyżby udało im się zgadnąć ? A co to pogody i plantów to zbiory w drugiej połowie października nie są chyba jakimś cudem.
heh u mnie rono (10:00) w słońcu było 28*C, teraz (12:00) termometr jest już w cieniu ale pokazuje 20*C
miejmy nadzieje, że będzie jak najwięcej świecić po tych dniach co lało jak z cebra

TGN

• 18 / / 0

U mnie nieopodal Wrocławia pogoda cud (przynajmniej na tle ostatnich dni). Temperatura około 20st, na niebie prawie żadnej chmurki, brak wiatru. Sam w taką pogodę chciałbym być dojrzewającym topem.

• 302 / / 0

No i proszę kolejny ładny tydzień za nami a kolejny również ma być ładny słoneczny i co ważne ciepłe noce.

ps. Prognoza 16 dniowa na TVN to wielka lipa, a oni mówią ze mają sprawdzalność powyżej 90%, rzadko kiedy się potwierdziła,
Ostatnio zmieniony 23 września 2007 przez CANY, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 51 / / 0

mysle ,że zalerzy od odmiany jak długo można trzymać.mam haze sativie i widze ze topy są długie i luzne.planuje trzymać ją jeszcze miesiąc, mysle ,że będzie dobrze heh

• 42 / / 0

CANY pisze:
No i proszę kolejny ładny tydzień za nami a kolejny również ma być ładny słoneczny i co ważne ciepłe noce.

ps. Prognoza 16 dniowa na TVN to wielka lipa, a oni mówią ze mają sprawdzalność powyżej 90%, rzadko kiedy się potwierdziła,
oni podają sprawdzalność pogody na jeden dzień czyli tej jedno dniowej a nie na 16 ]
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata