Czy da sie to przekształcić?

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 14 / / 0

Siemaneczko chcial bym sprubowac swoich sił przy tym doświadczeniu ale sprawach chemi jestem amatorem chodzi o to że chciałbym przekształcić tzw tranxene czyli Kwas 7-chloro-2,3-dihydro-2,2-dihydroksy-5-fenylo-1H-1,4-benzodiazepino-3-karboksylowy .. C 16 H 11 Cln 2 O 3 w troche nazwa dziwna-Etylofosforan etylu czyli 7-chloro-5- (2-fluorofenylo) -2-okso-2,3-dihydro-1H-1,4-benzodiazepino-3-karboksylan etylu .. C 18 H 14 ClFN 2 O 3 . obie substancje badawcze rożnią sie nieznacznie wzorem chemicznym wiec przypuszczam ze jest to możliwe, mam prośbę do wszystkich Ambitnych i ciekawych tematu a co najwazniesze majacych jakies pojecie w temacie o opracowanie wymyslenie syntezy z pierwszej substancji jak najprostszymi metodami, wariaty jak ktos niechce publicznie niech pisze priv. Dziękuje za Odpowiedzi :extasy:
  • 14 / / 0

Ogulnie rozchodzi sie o to ze mam bana u kilku lekarzy na inne benzo a rc niechce, pozostaje mi tylko albo nowe zrudlo albo zrobienie cos z tym cholernym tranxene, mordeczki ratujce bo te tranxene to bym musial ze 300mg ojebac zeby cos poczuc i to nic zajebistego

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

DEA poszukuje kogoś, kto spali 500 kilogramów marihuany w godzinę

To moze być szansa rozwinięcia Waszej jednoosobowej działalności gospodarczej!
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 71 uczestników Wejdź na czata