Czy da sie to przekształcić?

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 15 / / 0

Siemaneczko chcial bym sprubowac swoich sił przy tym doświadczeniu ale sprawach chemi jestem amatorem chodzi o to że chciałbym przekształcić tzw tranxene czyli Kwas 7-chloro-2,3-dihydro-2,2-dihydroksy-5-fenylo-1H-1,4-benzodiazepino-3-karboksylowy .. C 16 H 11 Cln 2 O 3 w troche nazwa dziwna-Etylofosforan etylu czyli 7-chloro-5- (2-fluorofenylo) -2-okso-2,3-dihydro-1H-1,4-benzodiazepino-3-karboksylan etylu .. C 18 H 14 ClFN 2 O 3 . obie substancje badawcze rożnią sie nieznacznie wzorem chemicznym wiec przypuszczam ze jest to możliwe, mam prośbę do wszystkich Ambitnych i ciekawych tematu a co najwazniesze majacych jakies pojecie w temacie o opracowanie wymyslenie syntezy z pierwszej substancji jak najprostszymi metodami, wariaty jak ktos niechce publicznie niech pisze priv. Dziękuje za Odpowiedzi :extasy:
  • 15 / / 0

Ogulnie rozchodzi sie o to ze mam bana u kilku lekarzy na inne benzo a rc niechce, pozostaje mi tylko albo nowe zrudlo albo zrobienie cos z tym cholernym tranxene, mordeczki ratujce bo te tranxene to bym musial ze 300mg ojebac zeby cos poczuc i to nic zajebistego

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Kończy się zapas medycznej marihuany. To wina reorganizacji urzędu

Kanadyjska spółka Spectrum Cannabis od niemal miesiąca czeka na decyzję głównego inspektora farmaceutycznego na wprowadzenie do obrotu następnej transzy suszu.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata