Antydepresanty: wątek ogólny dotyczący Miksów

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 2391 / 485 / 0

To nie na tej zasadzie się odbywa, SSRI raczej zawsze będą legalne, chociażby dlatego, że tak świetnie nakręcają koniunkturę. No i rekreacji w nich jak na lekarstwo, nawet jeśli się takowa zdarza, to paru głupków nie wpłynie na wielomiliardowy biznes koncernów a tym samym leczone przypadki realnych depresji, OCD, etc. Korzyści przewyższają straty.
  • 137 / 18 / 0

@up pewnie masz rację. Pisałem to nieźle najebany, a sam lubię się nazrec kodeiny, czy pregabaliny. Taki hipokrytek.

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Ryanair zabroni wnoszenia alkoholu do samolotów

Nowe zasady będą obowiązywać pasażerów podróżujących do Alicante, Barcelony, Malagi oraz na Ibizę, Majorkę i Teneryfę z dwóch brytyjskich lotnisk - w Manchesterze oraz Glasgow.
  • 7241 / 705 / 0

27 maja 2019sienkie pisze:
Pytam, bo biorę to od jakiegoś czasu, ale już po pierwszym użyciu czułem poprawę humoru wyraźne rozluźnienie, powiększone źrenice, aż korci mnie wziąć więcej tego na raz.
To nie stymulanty, nie próbuj ćpać antydepresantów bo one nie są do ćpania tylko do leczenia.Jak chcesz sobie przy ćpać to zajaraj trawy czy wypij browara. :liść: :wino:
  • 4 / / 0

@UJebany Jestem po odwyku, więc piwko raz w tygodniu piję, natomiast trawe palić przestałem bo już nie miałem haju tylko samo ogłupienie. A to mi daje w małych dawkach ekstra chill jak po ekstazie.

Próbował ktoś dawkę powyżej leczniczej ?

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 1834 / 616 / 0

Czego nie rozumiesz? Że dawka powyżej maksymalniej leczniczej nie da nic prócz zwiększenia uboków? A dawka 2,5 krotnie większa może wysłać Cię do szpitala z ZS który nie jest zbytnio przyjemny.
  • 295 / 42 / 0

sertralina 50mg ed
trazodon 75mg ed
selegilina 5mg ed (aby zachować selektywność względem mao-b)
pregabalina 75mg-0-75mg
diazepam 5mg-0-5mg

Co sądzicie? Jestem pod stałą kontrolą lekarza więc jeżeli nasiliłyby się objawy psychotyczne to od razu będzie reakcja. Miks na celu ma głównie trafić w OCD, pregabalina pomocnie na SU przy sertrze na początku, dodatkowo schodzę z benzo i będę niedługo odejmował poranną dawkę diazepamu, więc diazepam i prega nie na stałe.
Jeżeli nie będzie objawów psychotycznych to za niedługo zwiększam serte, dorzucam stabilizator i tak jadę.
  • 4 / / 0

rano
wenlafaksyna 75 mg

wieczór
Amitriptylina 10mg
duloksetyna 60 mg
lithium carbonicum GSK

Ktoś się wypowie ?

Poprawiono literówkę. taurinnn
  • 1660 / 270 / 154

@sienkie, żartujesz, prawda?
Bierzesz 3 silne antydepresanty w dawkach co najmniej standardowych i do tego lit?
Ryzyko interakcji jest bardzo duże, ten mix jest po prostu naprawdę niebezpieczny.
  • 1607 / 143 / 1

Czy zestaw mianseryny z sulpirydem nie wydaje się bez sensu?
  • 776 / 144 / 0

Raczej nie bo pytałem magiczkę czy dołączyła by mi 100mg amisulpiryudu, do 40mg paroxetyny i 60mg mianseryny i stwierdziła, że można tylko nie teraz jak wchodzę na pregabalinę bo za dużo mieszania.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata