Czego oczekujecie od zycia ?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 5495 / 408 / 0

Ja oczekuje od zycia spokoju, dachu nad glowa oraz jakiejs pracy.No i zebym nie zacpal sie na smierc...
Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 70 / 0

Ambitnie, gratuluje.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Denver przeprowadzi referendum w sprawie depenalizacji grzybów psylocybinowych!

Już w maju mieszkańcy Denver, stolicy amerykańskiego stanu Kolorado, będą mogli zagłosować tak lub nie w sprawie depenalizacji posiadania małych ilości grzybów psylocybinowych na użytek osobisty.
  • 3 / / 0

Muszę przyznać że miewam podobne pragnienia i dążenia co autor tematu. Najczęściej wyrażam je w formie modlitw gdy alfy mnie za bardzo ryją. Na szczęście schiza mija i normalnieję.
  • 3745 / 390 / 9

Na prawdę trudne pytanie.
Czego, teraz ?
> Więcej dobrego ćpania.
Użytkownik nieaktywny
  • 97 / 1 / 0

14 października 2017UJebany pisze:
Ja oczekuje od zycia spokoju, dachu nad glowa oraz jakiejs pracy.No i zebym nie zacpal sie na smierc...
spełnienia marzen! the sky roof is the limit
  • 100 / 6 / 0

Zobaczyć/zwiedzić/dowiedzieć sie jak najwięcej. Świat jest tak zajebiście duży i ciekawy że nie chciałbym zmarnować życia w jednym małym punkcie na tym globie
Użytkownik nieaktywny
  • 148 / 6 / 0

Miłości, pierwsza miłość przełamała mój radykalny nihilizm światopoglądowy i kosmiczny, nie ma już jej ani nihilizmu. Opioidy mi w tym raczej nie pomogą ale to nie znaczy ze nie można marzyć o normalności.
  • 2151 / 269 / 3

Żeby trwało jak najdłużej i jak najlepiej, ha!
  • 35 / 1 / 0

więcej czasu, zdecydowanie więcej czasu. Albo ma sie czas i nie ma mozliwosci, albo ma sie mozliwosci i nie ma czasu
Użytkownik nieaktywny
  • 11 / 2 / 0

Wolności, niezależnosci i ciepłych kobiecych nóżek:)
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata