Gałka codziennie

Muszkatołowiec korzenny (Myristica fragrans) – metody podania, opisy działania, przepisy kulinarne
Więcej informacji: Gałka muszkatołowa w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 608 / 6 / 0

niektóre składniki chronią wątrobę, inne zasyfiają.
jak skończysz eksperyment to zrób sobie badania dla dobra nauki ;-)

• 577 / 1 / 0

wieści z frontu:
zjawisko tolerancji dotyczy też gałki :-(
na początku tej "przygody" pół paczki prymata klepało mnie tak jak teraz cała paczka :mellow:
włączam w to zarówno efekty psychoaktywne jak i efekty widoczne gołym okiem ;-)
Nie wiem natomiast czy ta tolerancja będzie się utrzymywała i jak długo czy szybko by spadła gdyby jej pozwolić :/ ale i do tego mam nadzieję dojdziemy ;-) %-D

chociaż jest jeden plus, teraz wiem ile jem dokładnie bo całą paczkę a nie ileś tam łyżeczek :cool:

jutro trzeba będzie z racji weekendu zarzucić dwa prymaty ^_^

Współpracujemy przy projekcie badawczym Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR"!

Otrzymaliśmy (jako portal Hyperreal) zaproszenie do współpracy przy projekcie badawczym, szczegóły w treści newsa!

Belgia: Dron transportujący narkotyki rozbił się na dziedzińcu więzienia

Prawdopodobnie dron był zbyt mocno obciążony, co doprowadziło do upadku.

Użytkownik nieaktywny
  • 1098 / 2 / 0

Twilight zafunduj sobie jakis Hepatil, badz cos wspomagajacego regeneracje watroba, bo sie jeszcze okaze, ze na koncu eksperymentu bedziemy Cie zegnali.

• 577 / 1 / 0

narazie kończe z jedzeniem codzień gałki bo troszkę tolerka za duża już :-O
za 2 tygodnie w weekend zarzucę jednego prymata i zobacze jak działa po takiej przerwie :-)

Użytkownik nieaktywny
  • 1720 / 5 / 0

[quote="Twilight"]
narazie kończe z jedzeniem codzień gałki bo troszkę tolerka za duża już ]

Kurwa, jestes hardcorem.

Niektorzy raz nie moga paczki wpierdolic, a ty codzien %-D

• 1387 / 1 / 0

Mnie ciekawi tylko jedno. Czy po takim ciągu faza nie staje się już nudna i monotonna? :D

Użytkownik zbanowany
  • 2235 / 1 / 0

Ja po ostatnich 2 miesiącach w których jadłem gałkę eM. z 10x niby nie zauważyłem żebym potrzebował większych dawek lub żeby efekty były słabe, ale jednak gałka staje się coraz nudniejsza, ale tylko na zejściu, na które szczególnie nie narzekam. Poza tym "rozkminy" stają się coraz bliższe pełnej abstrakcji

Użytkownik nieaktywny
  • 22 / / 0

Stosowanie galki czesto np co drugi dzien/codziennie powoduje faze podobna to lekkiego upalenia, z malym upiciem (czyt. wyluzowanie plus odmiennosc postrzegania swiata czesto laczone z wielkim nieogarem:P)
Dobrze jezeli robione sa przerwy kilkudniowe i galka kopie z prawdziwa moca;p Co do tolerancji zauwazm ze u mnie sie zwieksza przy pierwszych 3 orzechach mega potezne jazdy + kac :) Po spozyciu w ciagu miesiaca okolo 50 galek musze spozywac po 5-6 galek aby miec taki sam odlot 3 galki daja mi marny efekt. Co do kaca nie mam go prawie w cale oprocz wyrazne odczuwalnego zmeczenia;p jedyny minus galki to czerwone oczy, trzeba zaopatrywac sie w kropelki;) Kolejne fazy daja kolejne rozmyslania i kolejne odpowiedzi co do naszej wyjatkowej duchowosci o istnieniu wymiarow i ze "teraz" ma wszechpotezna moc;) Dosc mocne psychiczne przezycia polecam :) Otwiera umysl:)

• 310 / 2 / 0

Twilight zakonczyles kuracje galkowa? Opisz po krotce jakies wrazenia czy cus.

• 577 / 1 / 0

hmmm
znudziła mi się ;-)
widocznie nie można jej brać często i ciągle czerpać z niej jakotaką przyjemność :-O
Wróć do „Gałka muszkatołowa”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata