Co zamiast alko?

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 5 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2010
  • 3 / / 0

Witam, mam takie pytanie, generalnie nie pije alko od okolo 4msc bo chodze na terapie, jednak za tydzien mam ciekawą impreze, dobre dupki itp, znacie jakis srodek na recepte ktory tylko delikatnie pobudzi mnie do zagadania, potańczenia itp? Lorafen kiedys bralem ale to jest straszna sieczka z mozgu, stilnox tak samo jakis czas temu to sie ocknalem bez połowy blistra, jest cos co dziala poprostu delikatnie bez zadnych dziur w pamieci itp?
Rejestracja: 2008
  • 396 / 28 / 0

05 lutego 2019busiek18 pisze:
stilnox tak samo jakis czas temu to sie ocknalem bez połowy blistra
Niedobry zolpidem. :psycho:

Może jakieś sproboj benzo z RC 'ów. Tam jest ogromny wybór. Zamówić sobie po 5 szt z każdego rodzaju i testować.za tydzień to rc' ki odpadają.
Ostatnio zmieniony 06 lutego 2019 przez Nathan, łącznie zmieniany 1 raz.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Częstochowscy policjanci zamieszani w handel dopalaczami?

Jak donosi dziś „Gazeta wyborcza”, we wtorek na polecenie Lubelskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury zatrzymanych zostało trzech policjantów z Częstochowy.
Rejestracja: 2010
  • 2989 / 89 / 0

Poleciłbym Ci fenibut.

Tylko, że Ty masz problem z alko. Wjebiesz się w każde RC benzo, fenibut, GABAnergiki tak samo jak w alko, odpuść sobie

To trochę tak jakby gość był czysty od fety od 4 miesięcy i chciał na imprezę zastępczo wziąć np. mefedron %-D
Rejestracja: 2014
  • 1735 / 398 / 0

baklofen. W zależności jak podziała, nie wiem, ja mam przeorane GABA mocno i mała dawka (50mg max) dawała mi duży efekt antydepresyjny plus lekko rozluźnia fizycznie. Ale to trochę z deszczu pod rynnę, no i zobacz najpierw czy nie robi z Ciebie szmaty. Wchodzenie w to lub w benzo to jak z deszczu pod rynnę, niemniej daje podobny efekt antydepresyjny (chwilowy), gadatliwość, bajer. W moim przypadku podobnie było jeszcze na początku przygody z klonazepamem... Na własną odpowiedzialność, jak każda z porad na tej stronie. Najmniejsze zło ze wszystkich to chyba baklo, ale też łatwo popłynąć, sama nie wiem kiedy skończył mi się drugi słoik z największym dawkowaniem. Albo małe dawki MDxx, tylko to już nie apteka.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 729 / 0

No ja bym Tobie polecił małą dawkę klonazepamu 0,5 mg - 1 mg.Tylko nie bierz całego blistra ze sobą bo opierdolisz cały. %-D
Posty: 5 Strona 1 z 1
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 55 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: lilioidaea i 2 gości