Changa

Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

Zespołu serotoninowego bym się nie obawiał przy SSRI i change jednak możesz nie uzyskać porządanego efektu czyli może zadziałać słabo ale może też być normalnie różnie ludzie opisują takie eksperymenty. Nie warto na pewno odstawiac SSRI na zimnego turka a później brać się za change już lepiej próbować na SSRI. Powodzenia.
  • 2017 / 365 / 154

[mention]serotoninowy[/mention] Dzięki!
No ale lepiej nie zmarnować changi, wiadomo. SSRI odstawiałam raz cold turkey, brr… Teraz zawsze przy zmianach antydepów schodzę stopniowo i jest zwykle okej.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Kolor oczu a skłonność do alkoholizmu. Sprawdź, czy tobie grozi uzależnienie

Twój kolor oczu wpływa na to, ile alkoholu jesteś w stanie wypić — brzmi abstrakcyjnie, ale do takich właśnie wniosków doszli naukowcy ze Stanów Zjednoczonych. Osoby o niebieskich czy brązowych oczach piją więcej? Naukowcy nie pozostawiają złudzeń.
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

No tak wiadomo że szkoda changi więc jeśli będziesz odstawiac te SSRI to poczekaj conajmniej 2 tygodnie a najlepiej 3 :)
  • 1359 / 44 / 0

Hejka, jak długi termin przydatności ma changa?
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

Mam 90 mg czystego DMT z mimosy,chciałbym zrobić maczankę ze spirytusem. Poda ktoś przepis? WAŻNE POZDRO!
  • 3133 / 250 / 0

Ja changi nie robiłem ale chyba rozpuszczasz DMT w spirytusie i nasączasz susz i czekasz az wyschnie - i już.
  • 222 / / 0

Dzień dobry, mam pytanie jakie jest ryzyko, że kupując change dostanę syntetyczne kanaboidy?

Ile changi na 1 raz? (Normalnie biorę 1 kartonik i jest ok)
Czy chanha ma efekty uboczne jak.bol brzucha?
Mogę mieć badtripa czy po prostu będę leżał na łóżku z zamkniętymi oczyma?
Mogę coś odjebać typu wyskoczyć z okna?

Sorry za dziwne pytania, proszę o odpowiedź.
  • 3133 / 250 / 0

Jeśli changa jest changą to palisz ile wlezie z dużego cybucha. Nie ma bad tripa, nie wyskoczysz z okna, nie będzie cię bolał brzuch. Pozdro.
  • 44 / 4 / 0

08 grudnia 2018jogurt pisze:
Jeśli changa jest changą to palisz ile wlezie z dużego cybucha. Nie ma bad tripa, nie wyskoczysz z okna, nie będzie cię bolał brzuch. Pozdro.

Bad trip na change zdarza się , ja sam doświadczyłem fakt że wzmocniłem działanie 2 tabletkami maklobemidu i przez to trip trwał długo, ale że tak powiem uzyskałem info od jakis istot , że życie to kurwa sen i jedyny sposób żeby sie obudzić to się zabić.Wiadomo jak jest, tam wszystko jest realniejsze niż rzeczywistość no i jak ten idiota zapominałem że tylko coś wziołem.
Paliłem też z jednym gościem i też miał gównianą jazdę .Znam jedynego typa która zmiksował amanite z changa skończyło się tym że wystrzelił z domu wywalił okno w swoim samochodzie i tak go policja nakryła , oczywiście psychiatryki masa zamieszania.
Nie wiem dla mnie nie ma z tym żartów i fakt przyjemniejsze niż DMT ale też potrafi pokarać.
  • 222 / / 0

[mention]jogurt[/mention]
no właśnie jak odróżnić change od syntetycznego kanna albo majeranku?
Czy 50 za 0.25 / 180 za 1 to wiarygodna oferta?
Wróć do „Ayahuaska”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata