Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 3 / / 0
Witam

Ponieważ nie mogę znaleźć tematu po uważnywnym wyszukiwaniu zapytuję o takie oto tytułowe roztwory (czy też esencje?) zwana Canna Liquid.

Ja nabyłem konkretnie próbkę Gold Canna Liquid oraz Silver Canna Liquid

Pojemność sugeruje dużą moc gdyż sprzedawane są na sztuki po: 2 ml (słownie: dwa mililitry)

A więc jakiej mocy się spodziewać, jak rozcieńczać, a może te 2 ml to zamoczenie jednego blanta? ::)?

A teraz prosiłbym wszystkich osłuchanych doświadczonych w takich liquidach (roztworach) własnie - jakiej mocy się spodziewać
i jak sensownie to rozcieńczyć?
Jak zrobić maczankę - jest topic, wiadomo, ale jeśli tutaj ze wzgl. na specyfikę liquidów nasunęły by się komuś specjalne uwagi - bardzo proszę.

Jestem amatorem, paliłem rzadko a Kannab. głównie w postaci proszku w sposób beczelny mieszałem z tytoniem, nie bawiąc się w maczanie.

Proszę nie wskazywać źródeł, z którego można nabyć takowe liquidy. W przeciwnym wypadku będą warny i bany. - surv
pozdrawiam serdecznie
newmonmar
  • 2 / / 0
Dawałeś lq do e peta ? jak tak to jak wspomiasz warto było jeśli tak to sam bym się skusił ;)
  • 1169 / 52 / 0
Uwaga! Użytkownik Marlboro_Red jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Hiszpania zezwala na narkotyki w samochodach

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Hiszpanii zaskoczyło związki zawodowe policji, wydając polecenie, aby nie karać użytkowników narkotyków znajdujących się w zaparkowanych samochodach. Decyzja ta ma na celu ochronę prywatności obywateli, ponieważ zaparkowane pojazdy uznawane są za „prywatną przestrzeń”.

[img]
Czy psychodeliki mogą wspierać praktykę medytacyjną? Analiza nowego badania

Czy psychodeliki mogą poprawić jakość medytacji? Nowe badanie opublikowane w PLOS ONE sugeruje, że tak! Aż 73,5% uczestników (634 osoby z 863) uznało, że doświadczenia psychodeliczne miały pozytywny wpływ na ich praktykę medytacyjną.

[img]
Alkohol a rak: Każdy łyk może zwiększać ryzyko nowotworów

Alkohol jest jednym z najczęstszych czynników ryzyka rozwoju raka, odpowiedzialnym za około 100 tys. przypadków rocznie w USA. Naukowcy odkrywają coraz więcej mechanizmów, przez które alkohol uszkadza komórki i przyczynia się do powstawania guzów. Choć spożycie alkoholu jest powszechne, niewielu z nas zdaje sobie sprawę z powiązania między alkoholem a rakiem.