Buspiron (Spamilan) - Wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 2009 / 365 / 154

Nie działa w ogóle to to na mnie.
  • 212 / 34 / 0

Przez pierwsze dni jak brałem dawkę minimalną to działało nawet ok a jak zwiększyłem to same uboki. Na jednej grupce przeczytałem dzisiaj, że małe dawki = dopamina a duże dawki to stan odwrotny jak anhedonia.

Also ashwagdha lepiej leczy lęki od tego ale czego oczekiwać w kraju gdzie wciąż się stosuje SSRI do leczenia kogoś.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Poszukiwani testerzy MDMA. Jacyś chętni?

Tym razem niezawodni naukowcy badać będą… testery wykrywające MDMA. Sprawdźcie, gdzie się zgłosić.
  • 27 / / 0

ja np jak brałem Spamilan w dawce 5 to fajnie pobudzał do max 14 później momentalnie mnie usypiało na godzinkę a dawka 10 to ogólne zamulenie wszytkie uboki ktoś też tak miał?
  • 237 / 7 / 0

Może ktoś porównać do buspiron do arypiprazolu? Interesują mnie szczególnie niewielkie dawki, wpływ na lęki, działania uboczne, nastrój.
  • 152 / 20 / 0

Podbija to chociaż coś? Zjadłem tydzień temu 12 do 1 mg alpry i nie poczułem żadnego efektu , buspirone przyjęty 4 godzinych od podania alprazolamu , to nie działa
  • 237 / 7 / 0

Z tego co piszą na farmakologi na efekt czeka się nawet 2-4tyg? Dziwne to... 2 pytania mam.
1. Może się ktoś wypowiedzieć co do efektu przeciwlękowego - ile trzeba czekać i jak odczucia?
2. Jak ciężko jest z odstawianiem? Mam zaleconą dawkę 30mg do sprawdzenia. Jak ma być padaka jak przy odstawianiu anty-depów wszelakich to chyba podziękuję...

ps. po jakim czasie ustępują nudności/zawroty głowy?
  • 285 / 13 / 6

Ergo ... przy odstawce żadnych rewolicji tego tupu nie miałam . bralam Buspiron ok. roku z czego ostatnie 3-4 msc dawka 60mg . Musze wrócić do niego ,bo jednak działał ( jak zwykle ja spodziewam sie dzialania a'la benzo , ale Buspiiron dziala inaczej jak to niektorzy okreslaja " w tle" , ale na pewno dziala ) .
  • 2717 / 323 / 0

Ja biorę 20mg-10mg-10mg.

Pytanie czy przy tym leku można brać DXM ? czy istnieje ryzyko ZS ?
  • 4 / / 0

Lekarz powiedział mi, że Spamilan busprion można zażywać max. 3 miesiące. A podobno nie uzależnia, więc i działanie nie powinno słabnąć, to skąd takie ograniczenie? Haracze wątrobę jakoś szczególnie czy co? Czy po prostu "bo tak" - dla zdyscyplinowania pacjenta?
I drugie pytanie: czy efekt zmulenia i depresyjności na początku, który opisujecie, potem mija??

Poprawiono nazwę substancji. misspill
  • 1724 / 389 / 0

Miałam listek, który się zaplątał pewnemu forumowiczowi, a nawet więcej niż listek... Brałam na skrętach. Ciężko powiedzieć, czy pomagał. Przy końcu drugiego listka odniosłam wrażenie, że lekko aktywizuje i idzie w tą stronę; ale niedługo potem skończył mi się "testowy zapas" który dostałam na zasadzie "a weź to, nie działa w chuj, możesz się pobawić".

Bajerancki blister tylko to miało, pamiętam... I jest drugi lek o podobnej nazwie, o wiele skuteczniejszy; buspiron i bupropion.
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata