[FAQ] Buprenorfina

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 33 Strona 4 z 4

 

Rejestracja: 2008
  • 1424 / 83 / 0


ja jak ekstrahowałem swego czasu Transtec to najpierw nie oddzielałem kleju. moczyłem tylko w spirolu przez noc. potem odrywałem i się babrałem z farfoclami. a co najciekawsze,nie zauważyłem jakiejś wiekszej różnicy w sile działania materiału ekstrahowanego tymi dwoma sposobami. te białe "kłaczki" należy wyrzucać.
spirytus powinien być zwykły, rektyfikowany. bupra jest dosc odporna na temp., nieznacy to jednak, że mozna ją gotować bez opamiętnia

 

Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
  • 433 / / 0


Ok, dzięki za wyjaśnienie. Nie byłem pewien o co chodzi z tymi białymi farfoclami, ale w końcu udało mi się to od oxasia farmacojty wyciągnąć. Dzięki;).
Jak wcześniej się bawiłem w ekstrakcję spirytusem, to właśnie zostawiałem te białe farfocle (nawet o zgrozo specjalnie je oddzielałem od plastrów i dorzucałem do r-ru, z którego wyjąłem już matrycę). No ale człowiek uczy się całe życie.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Odurzony narkotykami spacerował po krawędzi dachu

Mokotowscy wywiadowcy oraz strażacy zdjęli z budynku i zatrzymali mężczyznę, który spacerował po krawędzi dachu jednego z czteropiętrowych bloków mieszkalnych. 24-latek widząc, że w pobliżu są służby, zszedł na swój balkon i schował się w mieszkaniu. Szybko się okazało, że jego nieuzasadniona odwaga wynikała ze stanu, w jakim się znajdował.

 

Rejestracja: 2006
  • 1118 / 6 / 0


Zamykam ten wątek, bo robi się drugi ogólny. Pytania proszę zadawać w ogólnym, zostaną tu wklejone wraz z odpowiedziami.
Posty: 33 Strona 4 z 4
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość