[FAQ] Buprenorfina

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 33 Strona 4 z 4

 

Rejestracja: 2008
  • 1424 / 91 / 0


ja jak ekstrahowałem swego czasu Transtec to najpierw nie oddzielałem kleju. moczyłem tylko w spirolu przez noc. potem odrywałem i się babrałem z farfoclami. a co najciekawsze,nie zauważyłem jakiejś wiekszej różnicy w sile działania materiału ekstrahowanego tymi dwoma sposobami. te białe "kłaczki" należy wyrzucać.
spirytus powinien być zwykły, rektyfikowany. bupra jest dosc odporna na temp., nieznacy to jednak, że mozna ją gotować bez opamiętnia

 

Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
  • 433 / / 0


Ok, dzięki za wyjaśnienie. Nie byłem pewien o co chodzi z tymi białymi farfoclami, ale w końcu udało mi się to od oxasia farmacojty wyciągnąć. Dzięki;).
Jak wcześniej się bawiłem w ekstrakcję spirytusem, to właśnie zostawiałem te białe farfocle (nawet o zgrozo specjalnie je oddzielałem od plastrów i dorzucałem do r-ru, z którego wyjąłem już matrycę). No ale człowiek uczy się całe życie.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Blisko kilogram metamfetaminy zabezpieczyli bydgoscy kryminalni

Bydgoscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 33-latka. Mężczyzna posiadał przy sobie blisko kilogram metamfetaminy. Podejrzany będzie odpowiadać za posiadanie znacznych ilości narkotyków.

 

Rejestracja: 2006
  • 1118 / 6 / 0


Zamykam ten wątek, bo robi się drugi ogólny. Pytania proszę zadawać w ogólnym, zostaną tu wklejone wraz z odpowiedziami.
Posty: 33 Strona 4 z 4
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość