Buprenorfina - knajpa

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

• 804 / 4 / 0

Z uwagi na rosnącą popularność buprenorfiny, postanowiłem założy knajpkę żeby nie zaśmiecać wątku ogólnego.
Co tam grzejniczki, ile już dzisiaj poszło? ;D
  • 1865 / 45 / 0

Aze pół klajstra, powieka sie zapada :diabolic:

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Leki przeciwbólowe na receptę? Resort zdrowia nie wyklucza zmiany przepisów

Na wprowadzenie recept na leki przeciwbólowe i na przeziębienie może zdecydować się Ministerstwo Zdrowia. Chodzi ponoć o "ochronę osób nadużywających leki o działaniu uzależniającym".
Użytkownik nieaktywny
  • 284 / / 0

Poszły dwa tabsy bunondolu 0.4 w nochala w kiblu w kinie przed Szybcy I Wściekli 6. Pół filmu przenoddowałem %-D
  • 1037 / 2 / 0

bupra to dobra do leczenia jest. I tak zamierzam ją wykorzystać, o!

(chociaż nie mogę powiedzieć, że nie ćpało się jej fajnie, kiedy jeszcze mnie robiła ^_^)
  • 1865 / 45 / 0

Na mnie kórewsko krotko działa, na wejsciu tylko z pol godziny mam fajna euforyjke, oko sie zamyka a potem puszcza i działa se tylko coś tam w tle. Cieżko sie nia nacpac do syta, ciagle chce mi sie wiecej. Gówienko takie, musze poczekac i rozpoczac se chyba Durogesica bo ta bópra to o kant chója.
  • 263 / 2 / 0

Zużyłem dopiero jakieś 20mg bupry i mam jeszcze drugie tyle przed sobą. Bardzo przypadła mi do gustu bo jak zaaplikuję sobie z rana to cały dzień jest mi ciepło i specjalnie tego nie widać. 2,4 iv. robi mnie satysfakcjonująco szkoda tylko że euforii nie ma tu zbyt wiele.

edit. dokładnie, tan na prawdę fajnie jest dość krótko a później takie działanie w tle, ale chyba taki urok tej substancji i tutaj niczego nie zmienisz
Ostatnio zmieniony 26 maja 2013 przez Kris the cutler, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik zbanowany
  • 733 / 1 / 0

A to może ja jestem jakaś dziwna, ale mi bupra wjeżdża z opóźnieniem, jak puknę to dopiero po co najmniej(!) 15 minutach cokolwiek czuję, po pół godziny czuję faktycznie to, co mam czuć, a później przez długi okres czasu nie czuję nic, tylko co chwilę jeb i się przebudzam. Takie właśnie bezduszne nody.
Z ciekawości, od ilu zaczynaliście? ja od <0,5mg, serio i mnie taka ilość dobrze robiła.
  • 263 / 2 / 0

Mi też wchodzi z opóźnieniem nie mierzyłem ile ale zdecydowanie krócej niż 15 min. Zaczynałem od ok 1,6mg
  • 1865 / 45 / 0

"Bezduszne nody", pięknie nazwane, niby na poczatku sie zamyka oczy, jakies tam wizje niby są ale puste jakieś. Ja na poczatek 2.5mg ale zdawalo sie malutko to dźgłem 5, i tak przez 1 dzień poszło ponad 20mg zeby spokojnie zasnac.
  • 990 / 16 / 0

Jak na skręcie hukałem bupre to skręt w parę sekund mijał.
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 62 uczestników Wejdź na czata