Bufedron - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 96 Strona 1 z 10
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
 • 1234 / 2 / 0


Beta ketony bez podstawnika w pierścieniu aromatycznym mieszane z piperazynami dają mizerny skutek. Jedyną piperazyną, która poprawia właściwości bufa jest MeOPP. Inhibituje wychwyt zwrotny serotoniny i dopaminy, przez co nasila działanie bufa, które polega na stymulacji wydzielania dopaminy i w mniejszym stopniu serotininy. Dzięki MeOPP te neurotransmitery są wolniej usuwane, a substancja działa ciekawiej.

 

Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
 • 50 / / 0


Mieszał ktoś z mefedronem? Warto? Jak efekty? 70mg mefa + 30mg bufka dla nietolerancyjnej osoby powinno dać dobre efekty?
Ostatnio zmieniony 20 maja 2010 przez Lovercraft, łącznie zmieniany 1 raz.

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Marihuanowy szał firm, ale uwaga na wskaźnik "chciwości"

Duże firmy starają się zdobyć udziały w wartym ok. 150 mld dol. rynku produktów zawierających marihuanę - wynika z danych Standard & Poor's. Ich uwagę przyciągają zarówno przysmaki dla zwierząt jak i alkohol.

 

Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
 • 1952 / 4 / 0


oj, i to bardzo. samo 70 mefa cię zrobi jak nie brałeś wczesniej :)

 

Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
 • 50 / / 0


Ja brałem. Chcę sobie zrobić miks tak mefa z bufem 7:3, ale być może będę tym częstował kolegę[lepsze już niż gdyby miał kupić sobie proszek ze sklepu] stąd pytanie.

No i jak efekty??? :rolleyes:

 

Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
 • 1952 / 4 / 0


nie miksowałem, ale strzelam - euforia przyjemniejsza, człowiek szybciej jeszcze myśli, większy speed.
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
 • 1234 / 2 / 0


Murti-Bing ostatnio dostał listę fajnych miksów. Widniał na niej bufedron + MeOPP. Postanowił to przetestować. Miks rzeczywiście bardzo fajny. MeOPP znacznie upiększał działanie bufika i wydłużał czas fazy. Było tak jakoś przyjemniej niż na samym bufie, no i ten słowotok. W sklepie rozpoczął konwersację z dwiema obcymi Paniami (libido M-B jest ostatnio olbrzymie), na poczcie komplementował Panią za okienkiem i była cała w skowronkach, potem dużo pisał i czytał. Całość trwała od godziny 14 do ok. 19, najintensywniej od 15 do 17. Zeszło prawie niezauważalnie, czuję się bardzo dobrze. Bez zjazdu. Po prostu super. Dawka Badawcza 80mg MeOPP i 80 mg bufika. Dla mnie zaowansowanych polecam 80mg MeOPP i 50 mg bufika.

Ja już mam na to tolerkę. Ostatnio zbyt często biorę bufika. Lubię wkładać paluchy do woreczka i zlizywać proch. Do tego samego namawiam zniewolone badaczki. Zlizujemy bufa ze swoich palców, jak już działa to ropoczynamy odważniejsze ruchy, zlizujemy go z brzuszka i z piersi. Bardzo fajne. I te rozmowy....... I te szalone pomysły..... Wymiata.
Rejestracja: 2010
 • 51 / / 0


Welcome back Murti-Bingu :-)

No to koniecznie trzeba spróbować :-D A co byś powiedział na bufix + pFPP + MeOPP?
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
 • 1234 / 2 / 0


M-B w weekend bedzie badal miks 60 mg buf + 20 mg pFPP. Obawia sie troche halunow. A meop+buf jest naprawde super mam wszystko w dupie. /\/\ bufik jes dobry, nie rozumiem idiotow porownujacych go do kawy. M-B nawet nie wciagnal sie tak w direx czy mefa. buf ma ta zalete ze mozna po nim funkcjonowac wszedzie: w domu, pracy, na imprezie i w szkole. Bardzo fajny towarzysz. I sprawdza sie w lozku, jest takim afrodyzjakiem. M-B pokochal ta substancje.
Rejestracja: 2005
 • 343 / 1 / 0


Wszystko przez to, że większość substancji, które pojawiają się po 4-MMC typowy użytkownik porównuje do niego lub do koksu/fety/MDMA. A poza tym jak ktoś na tolerancji z 4-MMC testował to się nie dziwię, że się zraził.

@Yto
To koniecznie spróbuj z MeOPP (o ile jeszcze nie próbowałeś).
Rejestracja: 2010
 • 11 / / 0


Dzisiaj probowalem mixu bufka z MeOPP w stosunku 80mg+80mg. Taki sam mix jak murti. Na poczatek poszlo ok 80mg sniffem i w ciagu godziny na 2 sniffy kolejne 80. Na poczatku bardzo mile uczucie, relaks, wrecz sie roplywalem lekko. Powieki zrobily sie ciezsze. Pozniej powoli bufik sie przebijal. I tak po ok. godzinie zostal juz tylko bufik a teraz bezsennosc... :)
Posty: 96 Strona 1 z 10
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości