Budowa filtra powietrza

...czyli jak domowym sposobem zrobić: boks, HPS, lampę, wentylację itp.

Moderator: Konopia

• 1 / / 0

Witam wszystkich :) Jest to moja pierwsza wizyta na tym forum.

Chciał bym zadać pytanie, gdyż nigdzie nie znalazłem na to konkretnej odpowiedzi, ani nawet żadnych porównać. Pytanie dotyczy filtra powietrza... A mianowicie.

Czy lepiej jest użyć wkładów z okapu, czy też innych wkładów w postaci gąbki, czy lepszym rozwiązaniem będzie budowa filtra z wykorzystaniem węgla aktywnego w granulacie?

Jedyne co u siebie znalazłem to węgiel aktywny do filtrów akwariowych. Jak myślicie, nada się?
  • 19 / / 0

Powinno zadziałać o ile to dobrze wykonasz. Na # jest poradnik jak to wykonać. Generalnie chodzi o to żeby nie było zbyt dużo wolnej przestrzeni przy przepływie powietrza przez filtr.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

O co biega z CBD? Sklepy z leczniczą "marihuaną" rosną jak grzyby po deszczu

"Tylko na Chmielnej w Warszawie minąłem aż dwa sklepy oferujące legalny susz z konopi. Postanowiłem sprawdzić, na czym polega fenomen tajemniczej substancji. Niestety, nie było łatwo."
  • 48 / / 0

Najlepiej skocz za te kilkanascie zl kup sobie od okapu i bedziesz mial ze tak napisze pewne, bo duzo ludzi tak robilo i dobrze wyszlo
  • 3534 / 18 / 0

Można też używać odmian które nie wydzielają zapachu np. northern light. Filtry chyba ograniczają wydajność chłodzenia, czy się mylę?
  • 93 / / 0

WildMonkey pisze:
Można też używać odmian które nie wydzielają zapachu np. northern light. Filtry chyba ograniczają wydajność chłodzenia, czy się mylę?
Trochę ograniczają, ponieważ zmniejszamy prześwit powietrza do minimum, ale jeśli damy dobry wyciąg to będzie git.
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

Do małej uprawy filtr węglowy od okapu będzie ok.
Wróć do „Młody technik”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata