Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 271 • Strona 1 z 28
  • 196 / 3 / 0
Qrwa mi tu kolesie pala brauna nic nie biore teraz(absta) ale chcialbym raz se zapalic. Warto po pierwszym razie wjeba mocno ciagnie. Tylko dlatego chce ze tego nie doswiadczylem. Chcialbym se pociagnac chaftnac i zobaczyc jak to jest ale czy cos trace czy warto?
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2007 przez zrytyberet, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik zrytyberet nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 884 / 27 / 0
Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś, ja tego ni chuja nie rozumiem.
Uwaga! Użytkownik Night Garden nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 196 / 3 / 0
Ze mam abstynecje nie biore nic teraz procz benzo czasem. Kolesie z otoczenia jaraja brauna i chcialbym se sprobowac bo nie mialem z tym kontaktu. Warta swieczka zachodu? Troche ma dzis zryty leb wiec tak pisze niewyraznie ;)
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2007 przez zrytyberet, łącznie zmieniany 2 razy.
Uwaga! Użytkownik zrytyberet nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 351 / 8 / 0
huhuhu, xyfka oddaje rzeczywistosc, he.
nocny ogrodzie, musialeem se tlumaczenie zrobic, hihi..
INTERPUNKCJA poprawilaby zrozumialosc. Taki guziczek na lewo od kropki jest, jak nacisniesz, to wyskakuje taki znaczek: ,
  • 17 / 2 / 0
Nie warto. Nie pchaj się w to gówno.
  • 459 / 3 / 0
Zryty, ja postaram się ci odpowiedzieć w miare fachowo.
Jak zapalisz browna to naraz z ponurej /nudnawej trzezwości przejdziesz do niesamowitej rozkoszy- o ile brown za 1 razem zadziala, to jest po prostu bardzo duża szansa że szybko się wjebiesz.
Podsumowując, jeśli ciagnie cię do opiatów, spróbuj kody. Brown zawsze może poczekać, powiedziałbym nawet im pozniej tym lepiej...
Prawda, której nikt nie chce nawet za darmo.

Skręt jak tlen i browarków pare na prześwicie
Kolorowsze staje się szare życie
  • 761 / 30 / 0
o ile brown za 1 razem zadziala, to jest po prostu bardzo duża szansa że szybko się wjebiesz.
czemu miałby nie podziałać?
zryty, mniej więcej znam Twoje aktualne podejście do dragów i wg mnie możesz zapalić, ale małe ilości :] nie sądzę byś się wjebał. i pamiętaj, nawet opiaty mogą Ci pogłębić lęki więc nie baw się z tym często.
„Na ulicy przed domem leżał kot z białym kołnierzykiem, ni to grzejąc się w słońcu, ni to raczej jednak nie żyjąc, wnosząc z faktu, że nie było słońca ani żadnych innych przyczyn, by leżeć wśród pędzących samochodów.”
  • 354 / 4 / 0
weź się chłopino za jakieś leki na psychozę amfetaminową a to sobie podaruj!!!
Słabe opiaty (tramal, koda) są bardzo dobre ale trzeba mieć mocną psychikę żeby się bardzo nie uzależnić a tolerancja rośnie szybko.
Ostatnio zmieniony 26 lipca 2007 przez MadRider, łącznie zmieniany 5 razy.
Uwaga! Użytkownik MadRider jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 369 / 12 / 0
Ja bym nikomu nie sugerował, że jego podejście do życia czy narkotyków jest odpowiednie, żeby sobie spróbować. Nawet nie im później, tym lepiej. Tego to po prostu lepiej w ogóle nie ruszać. Se raz zapalisz, se i drugi raz zapalisz, bo czemu nie?
  • 354 / 4 / 0
Raz się wybrałem z ambitnym zamiarem leczenia i widziałem jak wygląda leczenie browniarzy stało kilku gości, wyglądali na bandytów dwóch i dwóch normalnie zupełnie (tak więc z tym wyniszczeniem to mit lub raczej kompociarze) i dziewczyna wyglądała na dziewczynę z ulicy czerwonych latarnii ale nie nagle dostaje telefon chwila gadki i mówi: mój chłopak właśnie skuter z Pizzy zajebał, jeszcze z kawałkiem pizzy.LOL Dosłownie sekunda i tyle ich było na terapii.
Ja wyniosłem się za nimi ale nie na tą pizzę lol.
Ostatnio zmieniony 26 lipca 2007 przez MadRider, łącznie zmieniany 4 razy.
Uwaga! Użytkownik MadRider jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 271 • Strona 1 z 28
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.