Z jednej strony dobry napęd, z drugiej ładny, czysty umysł bez stresu, spiny
Czułem się jak mlody bóg, wyluzowany i chętny na robienie czegokolwiek, co z założenia po tym miksie, jest przyjemne
Gorzej jest jak to zejdzie, wtedy jest wypłukanie z chęci a spokój zmienia kierunek na przeciwny, co w moim odczuciu nie jest warte tych kilku godzin przyjemności z życia.
Chyba że chcesz na tym lecieć dłużej, ale zjazd będzie jeszcze gorszy jak to po benzo + jakaś amfetamina
Udało mi się zejść z dużych dawek alprazolamu i z lekarzem zamieniliśmy go na bromazepam, który obecnie przyjmuję na stałe w dawce 2x6mg dziennie.
Bromazepam to jedyna benzodiazepina w której ulotce znalazłem skutki uboczne mówiące o niewydolności serca i ogólnie problemach z sercem. Sam jestem po ablacji z powodu zaburzeń rytmu. W ostatnich dniach miałem dwa napady nierównego bicia serca, które trwały około 15 minut.
Nie wiem, czy sobie wkręcam i zasugerowałem się ulotką, czy fabrycznie bromazepam może powodować tego typu problemy sercowo-naczyniowe? Mógłby ktoś podpowiedzieć? Zwłaszcza, że mam go przyjmować przez dłuższy czas na stałe...
https://www.youtube.com/watch?v=RlnorSxB-qQ
02 grudnia 2022WirgiljuszM pisze: Pierwszego dnia zjadłem 6mg bromazepamu (Sedam), nic nie poczułem, drugiego zwiększyłem do 18mg... miało być jakieś zachwalane ciepełko i chill a poczułem się może minimalnie bardziej senny niż zwykle. Z wcześniejszych doświadczeń to miesiąc temu poczułem się fajnie po 2 tabletkach skudexy (ale tolerancja chyba mi w ciągu 2 dni tak urosła że nawet po 3 tab. później nic prawie nie czułem (miałem opakowanie 10 tabletek). Tydzień wcześniej próbowałem z około 270mg kodeiny i zero efektu poza uczuciem lekko podwyższonego ciśnienia w uszach. Pytanie brzmi czy jakaś większa dawka (jaka) bromazepamu zapewni mi jakieś przeżycia? Mam prawie zerową historię brania czegokolwiek poza piciem alkoholu no i kiedyś stosowałem czasem hydroxyzynę... czy to %% mi receptory poryły?
Uczucie ulgi i powrotu do normalnego stanu jest u osób faktycznie cierpiących na nerwicę, czy stany lękowe.
Wiele wskazuje na to, że nic Ci w tej kwestii nie dolega i najlepiej zostawić ten temat bez wsparcia farmakologicznego. Nie bierz, bo później będziesz potrzebować, żeby czuć się tak, jak zwykle.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/e/e8d81746-1f95-4434-b876-fe2e009d0473/crackhead.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250430%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250430T061503Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=97ae67dd6af4c4b8b6138d9f3591ffbaf79d2aa354420a0eb0befc1fd3b6456f)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psiloshrooms25.jpg)
Psychodeliki mogą wspomagać onkologiczną psychoterapię i leczenie alkoholizmu
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaheart.jpg)
Marihuana zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/3-448290.jpg)
CBŚP uderza w gang powiązany z pseudokibicami. Zabezpieczono ponad 100 kg narkotyków
Policjanci CBŚP z Rzeszowa po raz kolejny uderzyli w zorganizowaną grupę przestępczą wywodzącą się ze środowiska pseudokibiców. W trakcie akcji przeprowadzonej na terenie Rzeszowa zatrzymano dwóch 30-latków, powiązanych z jednym z lokalnych klubów piłkarskich.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/trafiloimsie.jpg)
Zamiast paneli podłogowych narkotyki. KAS zatrzymała kontener z marihuaną
Funkcjonariusze Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdyni skontrolowali kontener, który przypłynął z Kanady do portu w Gdańsku. Zgodnie z deklaracją, w kontenerze miały być drewniane ekologiczne panele podłogowe, a odbiorcą była firma w Polsce.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mandarynki.jpg)
To nie zgniłe mandarynki. 24-latek niósł w torbie tak zapakowane narkotyki. Wpadł, bo spanikował
"Dzięki czujności, doświadczeniu i doskonałemu rozpoznaniu terenu, policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie kolejny raz skutecznie uderzyli w przestępczość narkotykową."