Bromantan (Ladasten) - wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Posty: 56 Strona 3 z 6
Rejestracja: 2016
  • 198 / 5 / 0

Niedlugo bedzie w sklepie noontropowym z przedrostkiem ALL takze sprobuje podobno dziala jak metylofenidat koncetracja wieksza dlugi okres dziala nikle skutki uboczne radziecka mysl farmaceutyczna az zostawoe sobie hajs powinno starczyc . ;-)
Rejestracja: 2014
  • 234 / 9 / 0

Nie działa w ogóle jak metylofenidat, a poza tym działanie stymulujące występuje tylko pierwszego ew. też drugiego dnia leczenia. Później to już tylko anksjolityk.

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Trawka w pluszaku

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową kieleckiej komendy zatrzymali we wtorkowe przedpołudnie 24- letnią mieszkankę miasta. Nienotowana w przeszłości kobieta posiadała w swoim mieszkaniu 61 gramów suszu, wstępnie określonego jako marihuana.
Rejestracja: 2016
  • 25 / / 0

Jak to dawkujecie?
Rejestracja: 2016
  • 39 / 3 / 0

Ja też czekam na nadejście bromantanu w *sklepie z all w nazwie* (jak ktoś wyżej napisał). Czy ktoś z biorących wie, czy to w jakikolwiek sposób wpływa na rozmiar źrenic ew. coś, co można zauważyć z zewnątrz?
Rejestracja: 2016
  • 145 / 2 / 0

Stosuje ktoś, możecie wypowiedzieć się na temat waszych efektów?
Rejestracja: 2017
  • 2211 / 1212 / 34

Po rosyjsku o nim:
https://youtu.be/9JVu84VKpdU
Najlepsze jest to ,ze jest to tzw.sztuczny adaptogen z elementami stymulacji i efektami uspakajajacymi dodatkowo taki balans miedzy tymi trzema grupami.
Niestety trzeba stosowac przerwy z uzywkami gdy go stosuje sie, na zawodach jest zabroniony i traktowany jako doping poza tym legalny.
Ryzyko uzależnienie jest niskie w granicach 0% i minimalne efekty uboczne poniżej 5% stosujacych.
Zamierzam niedługo ponownie stosowac to podziele sie wrazeniami ze stosowania tego noontropu.
Opis:
http://nootropy.pl/2016/05/16/bromantan ... olityczny/
Dziwi mnie niskie zainteresowanie substancja nie majaca potencjalu uzalezniajacego jak np: kokaina nawet nie ma takiego nawyku stosowania jak kofeina, sporym potencjale jak na noontrop i z minimalnymi efektami jak szybko przemijajaca bezsennoscia( gdy jest brany miedzy 16-18) i pulsujacym bolem glowym ale krotkotrwalym.
Do tego Rosja ma tak slaba walutę,ze naprawde istnieje mozliwosc by to wprowadzic na rynek. :huh:
Rejestracja: 2017
  • 2211 / 1212 / 34

Szczerze powiem az dziwne ,ze nigdzie tego nie ma w sklepach internetowych w Polsce.
Do kilku pierwszych uzyc czuc pobudzenie , pozniej jest takie uspokojenie w stresujacych sytuacjach i ogar,ze hej.
Mimo wszystko jest subtelna ale odczuwalna stymulacja w tle.
Tak mozna go strescic.
Rejestracja: 2017
  • 2211 / 1212 / 34

Badania elektroencefalograficzne (EEG) zwierząt sugerują, że adapromina i pokrewne adamantany, w tym amantadyna, bromantanu (1-amino-2-bromofenylladanantan) i memantyna, mają działanie podobne do psychostymulujących i prawdopodobnie przeciwdepresyjne , i że te efekty mogą być spowodowane procesami katecholaminergicznymi. . Te efekty psychostymulujące różnią się jednak jakościowo od konwencjonalnych środków psychostymulujących, takich jak amfetamina , natomiast pochodne adamantanu zostały opisane jako " adaptogeny " i "actoprotectors".

W roku 2004 stwierdzono, że amantadynę i memantyna wiązania i działać jako agoniści w σ 1 receptora (K ı = 7.44 uM i 2,60 uM), i że aktywacja σ 1 receptora zaangażowany jest w dopaminergiczne efekty amantadyny w terapeutycznie istotne stężenia. Te odkrycia mogą również obejmować inne adamantany, takie jak adapromina, rimantadyna i bromantan, i mogą tłumaczyć psychostymulujące efekty tej rodziny związków.
Wiele zwiazkow z tej rodziny i pochodnych Bromanatan(13 znanych ) i on sam sa stosowane lub byly na terenie calego ZSRR i CHRL i Mongolii na podstawie umowy partnerskiej ze ZSRR.
Takze moze to tlumaczyc zwiekszona odpornoscia na rozne choroby( podobieństwo do Adaprominy Rymantadyny) ,ja mialam bez smaku i praktycznie zapachu Bromanatan i szczerze mówiąc to taki stymulant, ktory daje checi do dzialania a jednoczenie dziala jak antybiotyk w szczególności dobrze dziala na grype i jej podobne choroby.
Rejestracja: 2014
  • 2937 / 386 / 0

Na pewno zamówie jak pojawi się w wiadomo jakim sklepiku internetowym .

Opis artykułu z neta przekonał mnie do testów, tylko jeszcze trzeba na to poczekać 2-3 miechy.
Rejestracja: 2017
  • 2211 / 1212 / 34

Ja jak mialam od LB orginal i znajomego co z Rosji zamawial to podobalo mi sie dzialanie odczuwalne.
Niektorzy nie czuja nic szczególnego po nim prawdopodobnie choroby np : niektóre osoby majace chore nadnercza zglaszaly mi slabsze dzialanie , inni znowu kupili od niepewnych dostawców.
Wiadomo cudow nie ma ale to co ja czulam ( mialam tez w proszku, jestem czysta od uzywek ):
Nastroj na plus ,zdecydowanie mniejszy stres , uspokojenie i chec dzialania ,dobry sen.
Tolerancji nie zaobserwowalam.

Opis dzialania od vendora:
Działanie farmakologiczne Bromantanu pośredniczy głównie w jego wpływie na układ dopaminergiczny. Lek nie wiąże się z żadnymi specyficznymi receptorami. Działa poprzez pośredniczenie w ekspresji 16 różnych genów, które wpływają na układ nerwowy. Bromantan wykazuje aktywność dopaminergiczną poprzez stymulację syntezy hydroksylazy tyrozynowej i dekarboksylazy DOPA w prążkowiu i podwzgórzu, zwiększając tym samym poziomy dopaminy bez ryzyka wyczerpania dopaminy.

֎֍֎֍֎֎֎֎֍֍֍֍֍֎֎֎֎

Przetłumaczona ulotka preparatu Ladasten na polski:
http://nextews.com/97ed2a70/

/Scalono na prośbę autorki./ misspill
Posty: 56 Strona 3 z 6
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 1068 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość