Bongo - wątek ogólny

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1169 / 7 / 0

Chciałbym was prosić o małą pomoc w wyborze i określeniu bonga jakie powinienem zakupić.
Małe, średnie, duże?
Jakie będzie najlepsze a zarazem najbardziej upierdalało?
Prosiłbym o linki, zdjęcia i porady. ;)

• 463 / 1 / 0

Sam zdecyduj jakie Tobie będzie odpowiadało. Tu:

http://www.hemp.pl/produkty.php?kat=kat ... 3&p=1&w1=1

jest chyba nienajgorszy wybór. Aktualnie mam jedno, małe. Jakieś 14 cm z cybuchem 1,5 cm.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Członkowie gangu narkotykowego mogli zarobić kilkanaście milionów złotych

Pierwsze zatrzymania odbyły się jeszcze na początku minionego tygodnia. Wówczas to, policjanci CBŚP z Kielc i z Wrocławia wcześnie rano zatrzymali 12 osób. W trakcie przeszukań funkcjonariusze u czterech osób znaleźli i zabezpieczyli narkotyki, m.in.: mefedron, amfetaminę oraz marihuanę.

• 657 / 3 / 0

Najlepiej z grubego szkła z cybuchem na szlifie, łatwiej czyscić niż akryl i wygląda bardziej estetycznie. Obowiązkowo wodno-lodowa! Rozmiar musisz sobie sam dobrać ja preferuje 40-50 cm.
http://pl.skate-europe.com/headshop/go/ ... 2-475.html
http://www.bongs.pl/index.php?cPath=26_ ... efeb24f0a5

• 1809 / 3 / 0

obowiązkowo szklane

nie opłaca się według mnie kupować mniejszych/tańszych niż takie za 70. Ogólnie im większe tym lepsze i tym lepiej sie pali. Według mnie takich malutkich za 30zł to w ogóle sensu kupować nie ma, chyba że jako mobilną fajeczkę, a nie jako bongo.

Najlepiej kupić odrazu lodowe - posiadające najczęściej zwężenio-skręcenie przy wodzie (na dole) na którym trzyma się lud - nie dotykając wody. Jak ktoś CI powie, że jak do wody wrzucisz lód i będziesz miał to samo to w ogóle go nie słuchaj - takie coś nie będzie się umywało przy prawdziwej lodowej.

Co tu jeszcze można by napisać... Ogólnie im wyższe tym lepsze bo zbiera się więcej dymu, bardziej go i szybciej można schłodzić i po puszczeniu sprzęgła trzaskamy takie małe wiaderko tyle, że z naprawdę zimnym dymem (w przypadku lodowej).

Przy zamawianiu bonga szklanego najlepiej dodatkowo wziąć przynajmniej dwa dodatkowe palniki bo o tyle ile bongo będzie nam służyło długo (nawet jak sie lekko zbije to posklejać można) to palniki często chuj strzela (spadnie, wypadnie, pęknie itd) - a tego już nie skleisz, a nawet jakbyś mógł to i tak palnik osiąga zbyt wysoką temperaturę.

I tym o to małym wykładzikiem mogę skończyć :)

• 463 / 1 / 0

Nie chce zakladac oddzielnego watku, temat jest o bongu wiec zapytam tutaj-czy moge wyczyscic zwykle, szklane bongo przy pomocy jeszcze bardziej zwyklego plynu do mycia naczyn "ludwik"?

• 1047 / 8 / 0

no pewnie, dlaczego nie? Tylko dobrze wypłucz

lol, chyba pierwszy raz odpowiadam komuś na pytanie w tematyce :P

• 463 / 1 / 0

No nie wiem dlaczego nie ale nie da rady ;/ nie moge sie dostac do srodka wiec wpryskalem plyn z woda i potrzasalem. Sprzet dalej jest brudny.

• 461 / / 0

Zmywacz do paznokci( z acetonem) bardzo dobrze działa. Tylko wypłucz porządnie po czyszczeniu, bo łatwopalny ;).

Użytkownik nieaktywny
  • 155 / / 0

Oliwka dla dzieci, wyciorek i heja! Bongo wygląda jak nowe ;)

• 657 / 3 / 0

Najlepszy sposób to sól i/lub ryż + alkochol wysoko procentowy albo denaturat, pozatykac wszystkie dziury i trzęść jakiś czas. Będzie wyglądał jak nówka.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata