ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 4894 / 853 / 0
[ external image ]

BMDP czyli 3,4-Methylenedioxy-N-benzylcathinone

IUPAC:1-(1,3-benzodioxol-5-yl)-2-[(phenylmethyl)amino]-1-propanone, monohydrochloride

Formula:C17H17NO3HCL

is a substituted cathinone that is structurally analogous to methylone, a narcotic that is regulated in the United States. This compound has a phenyl group added to the amino methyl group, substantially decreasing its solubility in aqueous solutions. The physiological and toxicological properties of this compound are not known. This product is intended for research and forensic applications.


Jakby to był metylon z dawkowaniem 800mg to i tak bomba %-D

Ale wątpie w to mocno %-D dostępne więc może ktoś już to badał i się wypowie , cenowo to kosztuje grosze .
Uwaga! Użytkownik F6mGCrx3 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 120 / 6 / 0
Jakby ktoś się zastanawiał to na zagranicznych forach piszą że kompletnie nie aktywne
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki

Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.

[img]
Bochnia. Policja ujęła dilerów narkotyków. W garażach przy KN-2 urządzili „biuro” i magazyn

Małopolscy policjanci zlikwidowali „przedsiębiorstwo” zajmujące się handlem narkotykami. Wynajmowane garaże przy jednej z ulic w Bochni spełniały rolę biura oraz magazynu ze środkami odurzającymi. Zabezpieczono duże ilości środków odurzających oraz zatrzymano 4 osoby.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.